Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok miért csináljátok ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért csináljátok ezt velem?

Figyelt kérdés
A legtöbbször azt vettem észre, hogy a lányok szinte odavannak az idióta pasikért akik szó szerint egoista buta parasztok (nem a földműves fajtából) és nem értem, hogy miért van ez. Azt is mondanám, hogy olyan rondák a fiuk hogy fuuuu, de ezt nem mondom mivel én is fiú vagyok és nyilván nem fogom azt mondani h igen az tényleg jóképű. Légyszíves magyarázzátok el nekem, hogy miért van ez mert már megőrülök az ilyenektől

2015. dec. 22. 15:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen 18/F
2015. dec. 22. 15:11
 2/9 anonim válasza:
Én nem vagyok oda értük.
2015. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én leépítem õket, nem tetszenek igyekszem szóba se állni ilyenekkel
2015. dec. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy ez a típus.
2015. dec. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz,talán?
2015. dec. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

No és az miért van, hogy én független férfiként elmegyek egy szórakozóhelyre, normálisan beszédbe elegyedek egy nővel, táncolunk, egy-két csók is elcsattan közben. Majd amikor az este végeztével el akarom kérni a számát, hogy "normál" körülmények között is találkozzunk, és kiderüljön, hogy világosban is tetszünk-e egymásnak, valamint hogy alkohol nélkül is egy hullámhosszon vagyunk-e, akkor kinyögi, hogy barátja van. És nem hazudik, mert utánanéztem, tényleg van neki.

Miért hagyja magát bameg megcsókolni, és miért kapaszkodik tánc közben tíz ujjal a seggembe?


Ráadásul ez nem először fordul velem elő.

Miért nem lehet ezt előre közölni? Én már annyiból is értenék, ha a "van kedved táncolni?"-ra azt mondaná, hogy "de szigorúan csak táncolni fogunk", vagy hivatkozzon párszor a barátjára beszélgetés közben.


De nem, elhiteti velem, hogy szimpatikus vagyok neki, majd mint aki jól végezte dolgát, hazalibeg a barátjához. Gratulálok :)

2015. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem is ismerlek, azt se tudom ki vagy.
2015. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na jó akkor egyszer és mindenkorra elmondom, mert annyi ilyen kérdést tesznek föl h nem igaz.

Szóval a normális lányok, köztük én is olyan rosszfiút keresnek aki mélyebb mint látszik, tud szeretni és inteligens is,csak épp nem tartja be a szabajokat. Ha adott pasi akirosszfiú, és nem mutat sokat akkor ennek 2 oka lehet. A) buta paraszt

B) mély srác aki alkalmazkodik a kornyezethez

Na és mivel a szabály ez: a lázadás vonz az ész marasztal, a dolog vonzóbb része pipa. Ezért abban reménykedünk, hogy o biztos mély meg minden, és miutan ezt sikeresen bemagyaráztuk magunknak, beleesunk...ennyi

Van kerdes?

2015. dec. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Utolsó... uhh b+. Helyesírási szótárt gyakrabban forgasd. Egyébkén ettől eltekintve tényleg tök jól leírtad, hogy mennyire röhejesen szánalmas amit sok nő művel. Vicc :D
2015. dec. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!