Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem hívott azóta sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hívott azóta sem?

Figyelt kérdés

Leírom részletesen, mert így elég értemezhetetlen a dolog.


Egyetemista vagyok. Busszal járok be mindig a suliba. Ott szoktam beszélgetni egy csajjal. Néha szoktunk találkozni. Van hogy egy hónapig nem, van hogy heti 2x3x is. Ha van alkalmunk beszélgetünk is. Sajnos csak a keresztnevét tudom. Ő egy étteremben dolgozik. Sajnos csak ennyit tudok róla.

Kedden pont találkoztunk, nekem nagyon szimpi. Gondoltam elhívom randira.. . Elhívtam, nagyon meglepődött, zavarban volt, nem tudtam eldönteni örül-e a dolognak. Elkértem a számát, de mivel új száma van, még nem tudta fejből(ezt mondta) én adtam meg az enyémet. Mivel a telóját épp otthon hagyta(ezt még azelőtt is mondta, hogy elhívtam volna) egy papírra írtam le a számom. Búcsúzáskor azt mondta, hogy majd keresni fog. Azóta nem hívott.

A kérdés: mennyire valószínű, hogy csak a karácsony miatt nem hívott fel? Vagy egyértelmű, hogy már nem is fog hívni?


Még annyi, hogy a cetlire a nevemet is felírtam, így akár facebookon is megkereshetne...


Szerintetek?



2015. dec. 25. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem már bejelölt volna legalább facebookon, ha akarna valamit tőled.
2015. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam.

Mondjuk azt sem tudom, hogy dolgozik-e most karácsonykor? Vagy más hassonlóan fontos elfoglaltsága van-e?

Illetve azt nem mondtam, hogy nem egy városban lakunk. Hétköznapi nevem van, lehet nem találna facen?

2015. dec. 25. 23:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj! Szia Gáspár! De jó hogy megtaláltalak!

bocs, de elhagytam a cetlit!

2015. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ha nemet mondott volna. Nem haragudtam volna, hisz tisztában vagyok, hogy nem tetszhetem mindenkinek. Viszont így, hogy nem is hív... nagyon kellemetlen lesz megint látni....
2015. dec. 26. 00:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francot kell ezen ennyit agyalni!

Lehet hogy pasija is van aki most ott ül a szoknyáján!

Annyit mondj:

Kár hogy nem tudtál felhívni, mert nagyon vártam!

2015. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ő mondta,hogy majd keresni fog és napok múlva sem keres,akkor felejtős.Ha nekem valaki bejön,akkor ha csak van egy szabad percem,felveszem vele a kapcsolatot.Ennyi.
2015. dec. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!