Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti nem gondolkodtatok még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem gondolkodtatok még azon, hogy milyen jo lenne, ha tudnád, hogy társkeresökön mit irnak azok a pasik, akik végül dugnak is?

Figyelt kérdés

Persze ez nem teljesen árnyalt dolog, mert ha egy jo pasi is valamit, arra sokkal jobb reakció jön, mintha egy gyér pasi irná.


De attól még én nagyon boldog lennék, ha belelátnék abba, hogy a nők hogyan adják oda magukat pasiknak társkeresőn.


Lehet, hogy azok a pasik sem kommunikálnak jobban semmivel, mint én, csak ők jobban néznek ki, ezért jutnak sikerre.


Engem meg ugye leráznak előbb-utóbb (általában előbb, ha csunya a nő akkor viszont még össze is jöhet)


Még akár fizetnék is érte, hogy valaki elküldje nekem a levelezését/csetelését azokkal a fiukkal akikkel végül szexelt is.


Mert pl kiváncsi lennék arra is, hogyan mennek azok a beszélgetések, ahol csak annyi a téma, hogy kinél és mikor találkozzanak.


2015. dec. 26. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit te vagy én, vagy akár azt, hogy "szia, mizu? jó csöcsöd van". Csak persze jobban néznek ki.
2015. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy azért nem jön össze, mert nyilvánvalóan sekélyes a célod? Megérezni ezt is levélben. Speciel én a férjem találtam meg társkeresőn, első találkozáskor ágyban kötöttünk ki, de nem azért mert menő csajozós szövege volt (csokiról és vonatokról beszélgettünk első levelekben), hanem mert jó humora volt, azonnal érezhető volt az összhang.


Ha valakit csak megdugni akarsz, ne a neten keresd! Ilyenkor túl sok idő van mérlegelni. Ha nem hazudsz, sosem fog összejönni, de az meg nem korrekt. Szórakozóhelyeken nagyobb sikerrel találsz olyan lányokat, akik azt keresik, amit te.

2015. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
na végre valaki kapisgálja
2015. dec. 26. 17:46
 4/7 A kérdező kommentje:
szórakozohelyen több mint egy évig probálkoztam mire sikerült szexet találni, de arról a lányról is kiderült két honap összejárás után, hogy prosti...azért is jött velem haza könnyen.
2015. dec. 26. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de lehet, hogy ez hülyeség. Egyrészről azért, amit írtál, nem mindegy, hogy hogy néz ki az adott pasi. De nem csak a pasitól függ, hanem a nőtől is. Gondolj bele: egy plázacicának ha elmondod, hogy 22 centis a farkad és napi két órát a kondiban töltesz és olyan tested van, mint egy görög istennek, rögtön elkezd nedvesedni.


Másrészről az se mindegy, milyen kapcsolatot keresel. Futó kalandnál se mindegy, hogy csak dugni akarsz, vagy emellett több érzelmet is fel tudsz mutatni, mint egy zöldmoszat. Persze ez a másik féltől is függ, egy zöldmoszatnál-több-érzelmet-felmutatni-tudó nőnek nem lesz elég a 22 centis farok meg a görögisten-test, és vele nem arról kezdetek beszélgetni az elején, hogy ki milyen pózban szereti, hanem mondjuk arról, hogy etikus-e génmanipulált sertéseket előállítani Nagy-Britanniában.

2015. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egyébként nem probléma, legalább BEBIZONYITOM, hogy jó külsővel mennyivel egyszerübb minden
2015. dec. 26. 17:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy egyetértek a 2-essel, csak sikerült ezt némileg több iróniával leírni. :)
2015. dec. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!