Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy a 33-35...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a 33-35 körüli nők nagy része egyes társkeresőkön, nem törődnek azzal, hogy pár év és kifutnak a gyerekvállalás lehetőségéből (lgalábbis csökken az esélye), mégis kötik az ebet a karóhoz, hogy sármos és tehetős pasi kell nekik?

Figyelt kérdés
Nagyon, de nagyon sok ilyet tudok. Aztán 40 felett ,,öreglány" (nem kor szerint) lesz a jó részük.
2015. jan. 5. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt nagyon sok nő nem akar gyereket,másrészt egyre idősebben szülnek a nők, sajnos.
2015. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg a gének se olyan jók ennyi idősen már.
2015. jan. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igaz, sajnos. Sok nem helyes, de rendes, nem templom egere szegény és nem bunkó 30 as férfi viszont szeretne gyereket, de jó részüknek nem lehet, mert a szebb és valamire való okosabb (ha ne is vonzó annyira)nők nagy része nem áll velük szóba, mert már elkelt egy jobb külsejű pasi oldalán. A maradék, ilyesféle nők egy része meg várja még a herceget, meg nem akar gyereket. Így ezek a pasik megszívják.
2015. jan. 5. 20:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyik 40 éves női kollégám szintén nagyigényű volt pasik terén, de hoppon maradt. Nagy nehezen sikerült egy vele hasonló korú 43 éves pasassal összejönnie, aki azért tehetős, de nem egy szépfiú (ebből engedett a nő, de a pénzből nem). 2 éve folyamarosan a babaprojekten vannak, de a nőnek már nagyon kevés petesejtje van, kicsi az esélye a gyerekvállalásnak. Beültetésen is voltak, az sem járt sikerrel. Előtte viszont lehetett volna gyereke, volt egyszer egy abortusza. Most meg visszasírja azokat az időket.
2015. jan. 5. 20:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi gond azzal, hogy valaki megvalogatja, hogy kivel köti össze az eletet es föleg, hogy kivel vallal gyereket. Az, hogy ezek milyen kriteriumok, mar szemelyisegfüggök.

Egy nö szamara, föleg abban a korban, mindenkeppen egy töres a karierjeben a terhesseg. Ezert erthetö, ha olyan tarsat valaszt akire megitelese alapjan mindenben tud szamitani.


Sokan azonban megfeledkeznek arrol, hogy vajon egy ferfi mit keres egy nöben.

2015. jan. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de abban biztos vagyok, hogy soha semmilyen esetben sem lehet általánosítani. Nem mintha te azt tetted volna. Gondolom ezek a nők, még ha szeretnének is gyereket, tökéletességre törekednek. Azt kérdezted, miért várják a herceget? Hát azért, mert a herceget várják. Hogy mi ennek az oka vagy okai? Gondolom mindenki szeretne

(nő és férfi is)egy szép társat magának, aki még pénzes is. Kinek összejön, kinek nem. Ki hamarabb "megelégszik"

a "szamárral" is, ki későn adja föl, pedig boldog is lehetett volna még élete teljében, ha nem felejti el, hogy a lényeg a lényeg. A lényeg nem az a kép, amit ő elképzelt magának. Hanem hogy bárkivel, de megtalálja a boldogságot, a szerelmet. Nem értem, ezek a nők még nem voltak szerelmesek? Vagy csupán nekik fontosabb, hogy egy gazdag balekot találjanak, majd közben titokban szeretkeznek valaki mással. Fogalmam sincs, nyilván ahány ember, annyi oka van.

2015. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

21:26os vagyok

Vagy mert már rájöttek, hogy úgyis csak kiszeretsz az összes igaziból, és akkor már több értelme van, ha talál valakit, akinek legalább pénze van.

Boldogságnak meg ott lesz a gyereke.

Nem tudom, sz@r ez az egész. Az egyetlen biztos menedék úgyis csak a fű marad. Abban sosem csalódsz.

2015. jan. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!