Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket rosszul érint, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket rosszul érint, ha nem keresnek randi után? Agyaltok rajta, hogy mit rontottatok el?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
40%

Általában tudtam, mit rontottam el, érzi az ember, ha valakivel egy hullámhosszon van, vagy nem.

Azt nem szerettem csak, amikor bár megvolt a közös hang, jól éreztük magunkat, megállapodtunk abban is, hogy fogunk még találkozni, és ezek után nem válaszolt sehogy sem. Oké, értem én, hogy talált egy jobbat. De erről örültem volna, ha engem is tájékoztat :)

2015. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
1-es példája mutatja, hogy az emberek nem figyelnek egymásra :)
2015. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Remélem nem arra akarsz célozni, hogy én nem figyeltem a másikra...
2015. dec. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Mostanában már a randiig se jutok el, előbb felszívódik a másik fél.
2015. dec. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1-es! Nem rád céloztam, hanem a másikra ;)
2015. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, hogy zavar. Kit nem? Végig gondolom mit csesztem el, vagy mit rontott el a másik, mert mindig kettőn áll a vásár. Persze lány létemre nekem annyira nem szokásom ezen aggódni, hogy úristen nem hívott fel negyed órán belül... -.-" Majd hív vagy ír ha akar. Az már rajta áll. A férfi maradjon férfi és keresse ő a nőt randevú után.


19L

2015. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Rám írt egy csaj társkeresőn, hogy van e kedvem ismerkedni. Válaszoltam, hogy van, és megkérdezte, hogy mivel tölti a szabadidejét?


Erre elolvasta, de nem válaszolt.


Most nekem rágódnom kellene azon, hogy mit rontottam el? Nem szabad megkérdezni, hogy mit csinál a szabadidejében? Vagy mást kellett volna kérdeznem?


Nem, valahogy nem tud érdekelni.

2015. dec. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem rég volt randim egy lánnyal. Jól éreztük magunkat jól elbeszélgettünk, mindig mosolyogtunk, nevettünk, bejöttünk egymásnak és tényleg minden jó volt. Annak ellenére hogy első randinak csak 2 órás találkáról volt szó némi kávézás meg egy kis séta, és beszélgetés jó 4 órás randi lett a vége. Akkor megbeszéltük hogy mindenképp kell folytatás mert jó minden. Abba is megállapodtunk hogy 1 hét múlva ugyanott találkozunk mint eddig a részleteket meg facebookon megbeszéljük stb... Akkor én odakísértem a buszhoz megvártam míg elindul majd utána én autóba ültem és mentem haza eleinte nem akartam még autóval hazavinni nem akartam hogy tolakodásnak vegye a dolgot. Amint hazaértem írtam neki facebookon hogy érdeklődjek hogy rendben hazaért-e meg minden. Akkor még jó volt minden egészen hajnali 2 ig eldumálgattunk. Másnap azt veszem észre hogy nincs fent sőt törölt is. Felhívtam telefonon de folyton foglaltat jelzett. Még aznap este rám írt az egyik barátnője hogy hagyjam őt békén ezt ő üzeni mert kibékült a volt barátjával és rájött hogy őt szereti én meg felejtsem őt el mert ár nem aktuális a dolog.


Ez nagyon szíven vágott engem igaz 2 héttel később teljesen véletlen találkoztunk az utcán ő is egyedül volt, én is megkérdeztem tőle a dolgot hogy ez mégis mi volt, ő flegma módon mondta hogy felejtsem el, jól éreztem magam, örüljek neki ő is jól érezte magát de úgysem leszek számára megfelelő és hagyjam őt békén mert nem kellek. Nem esett jól nem értem mit hibáztam el, ismerőseim, barátaim, kollégáim mond mondják hogy ott csesztem el hogy rossz csajt fogtam ki aki így hülyíti a pasikat, vannak ilyenek ha jót akarok ne is beszéljek vele soha többet. Igazuk van ebbe de borzasztóan fáj mert tényleg álmaim nője lehetett volna annyira bejött nekem.

2015. dec. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem sosem keresnek állásinterjú után. Azért van ilyen sok pénzem.
2015. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!