Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ti mikor randiztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mikor randiztok először internetes ismerkedés alkalmával?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után nagyjából és milyen elvek szerint?

Előre is köszönöm a komoly válaszokat. 27 L



2015. dec. 27. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
2 hónap :) És csak egy sima randi, elmentünk kajálni beszélgetni meg sétálni.
2015. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

1 levelvaltas utan. A szemelyes beszelgetes a mervado, ugyanis akkor a testbeszet is ertelmezhetem. Latom, h mikor hazudik.

N

2015. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap után találkoztunk elõször mert nagyon messze lanunk. Beszélgetés, csókok, ölelések stb (szex nem volt)
2015. dec. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 fő a pozitív hozzáállás
2015. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Volt, hogy találkoztam kb. 3 hét után, de csalódás volt. Nem állítom, hogy az idö miatt, ki tudja, késöbb kiderült-e volna, hogy nem érdemes. Mindegy, nem agyaltam rajta sokáig, nem jött össze (évekkel ezelött).

A barátommal is így találkoztam, viszont nehéz megmondani mennyi idö után, mert nekünk egy jó 2-3 hét kimaradt, mikor el voltam utazva. Összvissz mondjuk vele is max. 2 hetet beszéltem, az üres hetekkel együtt volt az 1-1,5 hónap.

2015. dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
1,5-2 hét után, mindennapos (hosszú) levélváltás után, mikor úgy vagyok vele, hogy szeretném személyesen is megismerni nagyon :)
2015. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudok konkrét időt mondani, akkor, amikor úgy érzem, hogy tovább kéne lépni, de az adott forma (levelezés, csetelés) erre már nem alkalmas. Volt, hogy pár nap, volt, hogy néhány hét után.

Általában egy hónapnál tovább nem szeretem húzni, mert egyrészt annyi idő alatt túléltté válik a kapcsolat úgy, hogy nem is találkoztunk, másrészt meg akinek ennyi idő nem elég ahhoz, hogy találkozni akarjon velem, az valószínűleg nem is akar.

2015. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
2-3 het levelezgetes utan, amikor ugy erzem, hogy erdemes vele talalkozni. En jobb szeretek minel hamarabb szemelyesen is talalkozni az illetovel, mert nekem az szamit.
2015. dec. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!