Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ráírjak, vagy hagyjam békén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírjak, vagy hagyjam békén, vagy várjak hogy majd ő írjon valamikor? Vagy felejtsem el? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A kapcsolat kicsit bonyolult (18F&17L), nem régen szakított a csaj a pasijával mert megcsalta, és mi összejöttünk egy bulin, eléggé tetszettünk egymásnak randizgattunk, és az egyik nap ráébredt hogy még nagyon szereti az exét és addig nem tud velem lenni még így érez más iránt, és már kb egy hete nem beszéltünk. És nem tudom mi legyen, nap mint nap gondolok rá...

2013. aug. 18. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
felejtsd el
2013. aug. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
írj rá
2013. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
felejtsd el. vissza fog menni az exéhez előbb-utóbb. jobb lenne később mikor már együtt vagytok? nem hiszem
2013. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ettől tartok én is hogy visszafog menni hozzá, az is lehet hogy már visszament sajnos nem tudom, de lehet hogy nem fog és vár hogy elfelejtse, sajnos nem tudom, de eléggé megkedveltem és szar érzés ami most van, hogy nem tudok róla semmit, hogy mi van vele. Csak az a baj hogy amikor velem volt akkor is az exére gondolt pedig teljesen oda volt értem. De az exemeg megcsalta amit én sosem tennék meg.
2013. aug. 18. 13:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! ://
2013. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, mert ha szereti az exét akkor, téged nem szeret igazán..
2013. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen sajnos, én is ezen az állásponton vagyok, csak abban reménykedem hogy majd egyszer rám ír és találkozni akar meg ilyenek, csak az a szar hogy 2 hétig olyan jól elvoltunk problémák nélkül ketten csak beszélgettünk randizgattunk.
2013. aug. 18. 14:42
 8/9 anonim ***** válasza:
ne álmodozz, el fog múlni
2013. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, be kell látnom, hogy csak egy nyári kaland voltam a számara se több se kevesebb. Köszönöm a válaszolóknak a segítséget!
2013. aug. 18. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!