Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti bevállalnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti bevállalnátok a mozit egy pasi kedvéért ha alapjában utáljátok?

Figyelt kérdés
Halálom a mozi, de nem tudom mit tegyek.
2016. jan. 1. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Nem.
2016. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

minek? ezer más dolgot csinálhattok.


ez nem az a kategória, amit jobb, ha lenyelsz, és túlesel rajta. arra ott lesz az anyóslátogatás, ha nincs szerencséd.

2016. jan. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ha a barátom szereti, akkor érdekel, hogy mit szeret. Úgy tekintek rá, mint egy közös program. Évi párszor belefér, máskor meg menjen haverokkal.
2016. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Le lettem pontozva látom, elsőnek írtam.

Véleményem szerint a közös szórakozásnak, szabadidős tevékenységnek, kikapcsolódásnak akkor van értelme, ha minden résztvevő élvezi. (Az említett anyóslátogatás például inkább kapcsolattartási kötelezettség, de ha kedveled a párod szüleit, akkor akár örömteli, de minimum kellemes is lehet.)

Jól mutatja egy barátság, párkapcsolat kiegyensúlyozottságát, a felek egymás iránti tiszteletének mértékét, hogy a közös szórakozásban van-e kényszer, rábeszélés, megfelelni vágyás vagy nincs. Ha van, akkor szerintem kizárólag olyan közös programok jöhetnek szóba, amit minden résztvevő élvez és szívesen csinál, minden megfelelési kényszer nélkül.

Más eset, ha valaki valamit elsőnek próbál(na) ki és inkább kíváncsi, tétova, mintsem elutasító. Ott még jól is elsülhet, ha a másik biztatja, vegyen részt a programban.

De minden olyan esetben, ahol az illető határozottan elzárkózik valamitől, a legnagyobb bunkóság és tiszteletlenség rávenni. Akár úgy, hogy kihasználod a neked (vagy barátok esetében a csoportnak való) megfelelési vágyát, akár úgy, hogy folyamatos nyomást gyakorolsz rá, akár érzelmi zsarolással.

2016. jan. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze. Ha ő szeretné megnézni, akkor nehogy már az álljon az útjába hogy nincs kivel. :)
2016. jan. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:

Mondtad neki is?

Mondjuk ha amiatt,amit az utolsó írt,akkor szerintem menj el vele.

2016. jan. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyszer biztosan, de rendszeresen nem.
2016. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az exem mindenáron enni akart elvinni az első randin. Próbálkozott étteremmel, kávézóval, cukrászdával és egyéb beülős helyekkel. Tudtam magamról, hogy olyan ideges leszek, hogy nem bírnék egy helyben ülni és a sétával próbálkoztam. Végül kompromisszumot kötöttünk. Egy gyors éttermi kávé után mentünk sétálni.

Mondd meg neki, hogy nem szeretsz moziba járni és javasolj többféle programot helyette.

2016. jan. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!