Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti normális dolognak tartjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti normális dolognak tartjátok, hogy egy pasi elkéri a számomat ismerkedünk, majd eltűnik, aztán előkerül egy hét után olyan szöveggel, hogy nem volt kedve az emberekhez?

Figyelt kérdés

Idiotizmus, depresszió, kamuzás vagy másik nő?

Amikor meg rákérdezek tök nyíltan, hogy nyugodtan megmondhatja, ha valami ilyen dolog van a háttérben, felnőtt nő vagyok, fel bírom fogni és akkor búcsút intünk egymásnak, akkor meg nincs ilyenről szó a válasz.?

Testépítő a csávó, szteroidozik ezerrel.

És azt mondta(szerintem hazudta), hogy 2 éve nem volt semmilyen kapcsolata (szexuális sem), mert nehéz normális nőt találni. 28 éves.

Nehezen tudom elhinni, hogy valaki 26-28 éves kora között nem szexel, pláne, ha rakás nő veszi körül és nyomja a szteroidot.

Vélemények?



2015. dec. 30. 15:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Beszaras
2015. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Huhuuuu :D

Aki koxol annak a libidója az egekben van ugyhogy szamits arra h napi 4-5 menet alsohangon :D

Am lehet h csaj elvontan edzett..

2015. dec. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

ez egy nagyon ismert testépítő...nevet nem akarok írni...

saját rajongói oldala van meg ilyenek, sztm hazudik

2015. dec. 30. 15:49
 4/17 RRR ***** válasza:
te voltál a tartalék tartalékja....
2015. dec. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
csak mi értelme hazudni?
2015. dec. 30. 15:50
 6/17 anonim ***** válasza:

Mert neki már az sem számít ha rájössz, és otthagyod :D

Az ilyeneknek mindig van egy tucat, vagy még több opciójuk..

2015. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

És ilyen dumát lenyomott nekem, hogy :" nekem nem a szex az elsődleges célom, tudod jól, feleséget keresek kb"

Meg, hogy összesen egész életében 2 nővel volt, az is komoly kapcsolatban :D Nem hihető

2015. dec. 30. 15:53
 8/17 anonim ***** válasza:
Jolvan ne sirjal mar utana. Van 3 milliard masik faszi a foldon. Ja hogy ok nem testepitok es hiresek? Pls
2015. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Én nem sírok, csak rohadtul érdekel mi motiválja ezeket az agyilag impotens embereket arra, hogy esetleg normális nőket hülyítsenek.? Én amikor megismertem, azt sem tudtam kicsoda, nemhogy testépítő :D
2015. dec. 30. 15:56
 10/17 RRR ***** válasza:

ez mese bejött neki....ezért alkalmazza


ne agyalj rajta,mert értelmetlen

2015. dec. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!