Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy fiú már az első randin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú már az első randin próbál meggyőzni, hogy menjek el hozzá vagy ő jöhessen el hozzám, akkor biztos, hogy csak azt akarja, semmi mást?

Figyelt kérdés
2016. jan. 2. 00:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, de valószínű. Miért nem kérdezel rá? Csak úgy, random. :D Vicces néha, mikor nyíltan rákérdezel, hogy "te most le akarsz feküdni velem vagy mi?" (erre általában lefagy és tagadja az egészet), aztán ha átmész, megkezdődik a próbálkozás és jön a pofon, hogy tartod magad ahhoz, amit mondott.

Lehet, én vagyok a görény, de sokszor be szoktam játszani. Ha meg tudod magad tartóztatni akkor is, mikor minden adott, akkor simán lehet bárhova menni. Attól még "nem, mert nem ezt beszéltük meg és nem ebbe egyeztem bele".


Sajnos sokan (okkal) hiszik, hogy az ártatlan "gyere át filmezni" azoknál is beválik, akik eleinte nem arra mennek, hogy (túl?) korán lefeküdjenek az új kiszemelttel.

2016. jan. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akartok lefeküdni vele, akkor legyetek egyértelműek, és ne csináljatok úgy, mintha akarnátok! Amit az első írt, a kérdés, az nagyon jó. Alkalmazzátok, nem kell félrebeszélni.

És igen, a felmegyek hozzád, felmegyünk hozzád, az egyértelműen, azt jelenti, hogy te is akarod, legalább is a felnőtteknél. Ha mégis elvonultok, akkor előre közöljétek vele, hogy nem lesz szex, és ne is próbálkozzon. Ha azt akarjátok, hogy felnőttként kezeljenek benneteket, akkor minden téren, viselkedjetek felnőttként. Egy 40-es nő, ha nem akar szexet, akkor azt közli, és nincs félreértés.

Jól felhúzzátok, beleéli magát, utána meg panaszkodtok, hogy erőszakossá válik. Hiába nyilvánítja a bíróság őt bűnösnek, attól még a betört orrod fájni fog, és ferde marad örökre. Hogy ne említsek rosszabbat.

Attól még, hogy mindenki a férfiakat okolja, és vonja mindenért felelősségre, nektek sem muszáj keresni a bajt.

"Hiába van neked elsőbbséged, ha neki kamionja van."

2016. jan. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy csak azt akarja, de hogy azt IS akarja már az első randin, az tuti. Különben nem ragaszkodna ennyire hozzá, hogy menjetek fel lakásra.
2016. jan. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Szexelni minden férfi akar, csak van aki mást is, és van aki nem. Az is lehet, hogy arra kíváncsi, ribi vagy-e.
2016. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-s nek igaza van..bár is én nem azé hivom el/megyek hozzá h akkor legyen többi is..az más,ha ugy alakul..sokszor ezt gondolják a lányok,hogy biztos csak azé..
2016. jan. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!