Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy fiú le akart volna velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú le akart volna velem feküdni az első randin, de én nem akartam. Azért nem keres, mert csak arra kellettem volna neki?

Figyelt kérdés
Vagy alapból nem lehettem neki szimpatikus? Mondta, hogy egyébként kapcsolatot szeretne meg jól érzi magát velem, viszont nagyon sokat beszéltünk a szexről meg nagyon győzködött, hogy menjek el hozzá vagy ő jöjjön el hozzám.
2015. dec. 30. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak egy d..góeszköz lettél volna neki, semmi több.
2015. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
pontosan
2015. dec. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azért persze. Ha annyira kapcsolatot akarna, akkor nem hozza szóba az első randin, vagy megpróbálkozik vele egyszer, de ha nem vagy rá vevő, akkor nem győzköd, hanem ért a visszautasításból.
2015. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ezt már sosem fogjuk megtudni.
2015. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Igen,arra!

Jòl tetted,amit tettél.(Vagyis amit nem!!!!!!)

2015. dec. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a dugásról beszéltetek sokat. most min csodálkozol?
2015. dec. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azóta? Nem mindegy hogy tegnap este volt a randi vagy egy héttel ezelőtt.


Amúgy ha szexelni akart volna első randin ÉS mellette nem keres, akkor biztos csak arra kellettél volna neki.


Ha keresett volna, akkor meg komolyat is akarhatna.

Én is szexeltem már az első-második randikon úgy, hogy aztán tartós kapcsolat lett belőle.

2015. dec. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 RRR ***** válasza:
pontosan
2015. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Orulj,hogy igy alakult. Hidd el meg rosszabbul erezned magad ha megtortent volna es akkor szivodik fel a fiatalember. Nem Te vagy a hibas,meg mielott elkezdened magad hibaztatni...szep vagy,fiatal es okos!Kulonben nem randiztattok volna! Csak O eli meg a kalandor korszakat.Ennyi!
2016. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valoszinünek tartom hogy csak skalp lettél volna ,de nehéz esetnek bizonyultál és inkáb hanyagol hátha kétségbe esésedben te keresed meg ,hogy mégis lefeküdnél vele. NE TEDD!!!!! Mert utána megint nem fog keresni. Kerüld el mesziről az ilyen PATKÁNYOKAT. 23/F
2016. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!