Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, odamennétek utcán/park...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, odamennétek utcán/parkban négy-öt tündérien aranyos középtermetű kutyát sétáltató férfihez? Működik még (pusztán csak mint EGY módszerként a sok közül) ez a kutyával könnyű ismerkedni hölgyekkel dolog?

Figyelt kérdés

Le ne merészelje írni senki, hogy csak ezért ebeket tartani. Senki az ég világon nem mondott ilyet soha.


A nagy számok törvénye szerint tettem fel a kérdést. Az öntelt, pökhendi "én nem megyek oda soha" kommentek nem érdekelnek. Ilyen típusú válaszban csak az "én" van. Nem Te érdekelsz, pláne, ha még el is mész mások mellett egy mukkanás nélkül.


A hangsúly a nagy számokon van -> esély, működik-e ÁLTALÁBAN, siker százalék az ismerkedésre. Nem házasságra, pusztán ismerkedésre.


Mindezeknek azért KELL itt állniuk, hogy bármely alaptalan félreértést elkerüljünk - nem harapok, nyugi! :)



2016. jan. 2. 19:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
79%

Én nem megyek oda soha!


Amúgy persze, nagy számok törvénye alapján működhet, főleg, ha a 14 év alattiakra buksz, szerintem ők rohangálnak inkább oda mindenféle cuki kutyákhoz.

2016. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
83%

Én nem bírom a kutyákat.

De barátnőm így találkozott a vőlegényével.

2016. jan. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Első, senki nem akar tizennégy évesekkel ismerkedni, pláne nem egy felnőtt párkapcsolatok topicban. ;) Húszon túli hölgyeknél fontos, hogy működik-é?
2016. jan. 2. 19:40
 4/42 A kérdező kommentje:
Második: köszönöm! Ez nagyon aranyos. :)
2016. jan. 2. 19:41
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

nem én érdekellek? pedig a kérdés úgy van feltéve, de mindegy.

működhet persze. szerintem idősebbeknél is simán. én 22 vagyok, de múlt héten is mentem oda kutyás fiúhoz, hogy megsimogathassam. mondjuk ha egyszerre sétáltatod mind a négy-öt kutyát, attól lehet megijednek, nem mernek odamenni, vagy nem akarnak bezavarni.

2016. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem simán működhet :). Nekem gyengéim a kutyák, de elég introvertált vagyok ahhoz, hogy ne menjek csak úgy oda, de ha találok valami jó ürügyet, hogy beszélgetést kezdeményezzek (magyarán megdögönyözhessem a kutyukat), akkor igen :). Szerintem így van esélyed olyan helyzetet teremteni (pl. nyáron labdázni velük egy parkon, és "véletlenül" egy lány felé dobni a labdát), amikor beszélgetést tudsz kezdeményezni...

De magamból kiindulva, én nagyon utálom, ha emberek jönnek oda hozzám oda az utcán, bármilyen jófejnek is tűnik... Két kivétel a kutyás és a jó könyvet olvasó ember :). És ismerek pár hozzám hasonlóan működő embert, úgyhogy simán van esélye :).

2016. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
85%
Kutyagazdiként kutyasétáltatás közben volt már elég sok beszélgetőpartnerem az évek során, de konkrétan, hogy valaki ideszaladt volna hozzám, még nem. Általában 1-2 percig tart egy ilyen "futókaland", aztán mindenki megy a dolgára. Szóval mondanám, hogy még kutya mellett is sokat számít a külső...
2016. jan. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
42%
Nem szeretem a kutyákat, úgyhogy nem. Ha macskát sétáltat akkor igen.
2016. jan. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, nektek is ötödik és hatodik! :)


Nem akartam ötödik durva lenni, de volt már rá példa ezen az odlalon, hogy pár "kedves" ember (asszony?) kizárólag csak magára gondolt, pedig ha ő nem megy oda (pláne ezt bunkó módon kijelentve), az még EGYÁLTALÁN NEM jelenti azt, hogy tőle fényévekkel normálisabb, igazán kedves, kecses, nőies lányok/hölgyek ne mennének oda szíves örömest. :) Az ilyen némberek miatt kellett pontosítanom. De ti (is) jó fej hozzászólók voltatok, így rátok nem vonatkozik, ment mindenkinek a zöld kéz! :)

2016. jan. 2. 19:52
 10/42 A kérdező kommentje:
Ahh, a valóban tündéri kutyusokat nem lehet nem szeretni! ;) A macskák is aranyosak, de őket már bajosan (az ő érdekük miatt sem) lehet sétáltatni.
2016. jan. 2. 19:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!