Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Demi-homoszexuálisokkal hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Demi-homoszexuálisokkal hol tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Budapesten lakom és meleg vagyok.

Viszont egyben demiszexuális is.

(Ez hasonlít az aszexualitáshoz, szóval én addig nem érzek vonzalmat, amíg az illető lelkét meg nem szerettem. Onnantól kezdve viszont igen.)



2016. jan. 3. 01:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%

Na várj, én ehhez túl maradi vagyok.

Tehát van a homoszexuális, amikor két bácsi lőcsöli egymást. Vagy két néni sunázza, az a leszbikus.

Van a biszexuális, aki a lőcsöt és a sunát is szereti.

Van a természetes szex, amikor fűvel-fával kúrsz.

Van az aszexuális, az olyan, mint a Mulder meg a Scully ügynök volt, hogy nem gerjedtek egymásra, meg a filmben másra sem.

De ez a demizé ezmiez?

2016. jan. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
4%
lélekphil-b.u.zi
2016. jan. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1-es: Nagyából igen, de vannak még egyéb fogalmak, pl: Cisz nemű (Akinek nem egyezik a pszichológiai neme a biológiaival. Transzneműhöz képest az a különbség, hogy még "megtartotta" a születési nemét) van a pán szexuális (nemi érdeklődés célpontja nem férfi vagy nő... De akkor mi?) illetve vannak olyan személyek akinél érzelmi és szexuális vonzódást ketté kell bontani. Egyik lány barátom bi szexuális és hetero romantikus. (Vonzalomnál ugyanúgy megvannak az elő tagok: hetero-, bi-, homo-, a-)
2016. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3: A pánszexuálisok gondolom azok, akik a 2D-re gerjednek nem? Vagy pónikra, vagy a csuda tudja.
2016. jan. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

A demiszexualitás azt jelenti, hogy nem érzek testi vonzalmat, amíg érzelmi kötelék nem alakul ki köztünk.


Magyarán: nem áll fel, nem verem ki, amíg nincs meg a szerelem.

Utána viszont már működik, és elkezd vonzani a másik fél.

2016. jan. 3. 14:27
 6/16 anonim ***** válasza:
"3: A pánszexuálisok gondolom azok, akik a 2D-re gerjednek nem? Vagy pónikra, vagy a csuda tudja." hát nem, csak leszarjuk milyen nemű a szerelmünk, ha tetszik az, hogy milyen ember az illető ;)
2016. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
És mi a különbség a biszexuális és a pánszexuális között?
2016. jan. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7 ezt elég nehéz elmagyarázni, de egy biszexuális vonzónak találhat több nőt és férfit is, én nem igazán tudok egy nőt vonzónak találni szexuálisan, csak ha ismerem is az illetőt és magát az embert találom vonzónak, a kisugárzását, a személyiségét, míg egy pasit simán vonzónak találok képről is, és csorgatom rá a nyálam, anélkül, hogy ismerném őt.


általában csak azt szoktam mondani, hogy biszex vagyok, vagy Kinsey 2, sokkal egyszerűbb, mint magyarázkodni, hogy alapvetően a pasikhoz vonzódom, de szerelmes tudnék lenni egy nőbe is és akkor szexuálisan is vonzónak találom ;)

N

2016. jan. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
0%

Lehet, hogy rosszul gondolom, és ez esetben ne haragudj, de egy kicsit az az érzésem, hogy valójában nem a kérdésedre szeretnél választ kapni, inkább örülsz a meglepettségnek, amit a viszonylag különleges szexuális kategóriád okoz.


Mármint tényleg annyira fontos, hogy a kapcsolatotok elején a másik se érezzen fizikai vonzalmat feléd?

Nem tudom hogy vagy vele, de "közönséges" homoszexuálisként én sem ugrok rögtön a másiknak, akkor sem, ha a másikat vonzónak tartom, és nem is feltétlenül közlöm vele nyíltan, hogy vonzódom hozzá a kapcsolatunk elején.

Gyakorlatilag nem látok nagy különbséget a kettő között.


Ha pedig egyik fél sem érez vonzalmat a kapcsolat elején azt egyszerűen barátkozásnak hívják.


Az, hogy az ember nem fekszik össze fűvel-fával, vagy nem csorgatja a nyálát mások után az szerintem nem a szexuális besorolásától, hanem a személyiségétől függ.


Értem én, hogy mire gondolsz, és tényleg no offense, csak ez a kérdés ilyen formában...

Persze ki lehet találni mindenre jól hangzó összetett szavakat, de nem nagyon érdemes.

Mondjuk legalább figyelemfelkeltő. :D

2016. jan. 6. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Kedves 9-es!


A válaszod értelmetlen.

A demiszexualitást nem én találtam ki.


Aki olyan cipőben jár mint én, az pontosan tudja mire gondolok. ;)

2016. jan. 7. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!