Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám leküzdeni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám leküzdeni a gátlásaimat és miért nem sikerül, ha tudom hogy sok csaj odavan értem?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és még szűz, még csókig sem jutottam el senkivel. Bizonyos távolságból teljesen normálisan viselkedem, de nem tudok senkit sem közel engedni magamhoz, mert nagyon gátlásossá válok, zavarba jövök. Nem sikerül leküzdenem tudatosan. Ez azért vicces, mert egyébként tudom, hogy nagyon kedvelnek engem a nők, hiszen okos vagyok és jóképű (bár nem vagyok kibékülve magammal sportosság terén), még kezdeményezni is szoktak az irányomba, és még így sem sikerül megtalálni a közös hangot, mert gátlásossá válok.

A tapasztalatlanságom miatt is jövök zavarba, és ezért vagyok még tapasztalatlan. Tartok attól, hogy ha egy lánnyal eljutnék az intimitásig, akkor ultraciki lenne, hogy 22 évesen még semmit nem csináltam, ezért valószínűleg a szex sem menne eleinte annyira jól. És sajnos azt látom, hogy a csajok nem ennyire megértők és elnézők a valóvilágban.

A másik, amitől tartok, hogy habár bizonyos távolságból lehet, hogy tetszem egy lánynak, de ha közelebbről ismernének, lehet, hogy már nem is jönnék be. Ha jobban megismernék a belső tulajdonságaim, vagy esetleg ruha nélkül nem jönnék be külsőre és emiatt hagyna ott - ez utóbbi nagy pofon lenne. Ilyen jellegű csalódás jobban letörne, mint a kételkedés, ami most vesz körül.

Szóval most hogy így ezt leírtam és ha valaki volt olyan rendes és végigolvasta, kérdezném, hogy vajon mit lenne érdemes tennem annak érdekében, hogy valakivel meglegyen az összhang és együtt lehessek vele.



2016. jan. 3. 12:52
 1/5 akori ***** válasza:

Szia. Alapokkal kellene kezdened.

Eleinte figyeld (számold) hányan néznek meg az utcán, ez segít az önbizalmadnak és abban, hogy hozzá szokj a figyelem hez.

Barátkozz lányokkal (akik nem jönnek be). Sokat fog abban segíteni, hogy kiismerd a női nemet, milyen témákról beszélgetnek, mit hogyan élnek meg. Minden nő más, de magabiztosabba tesz majd.

Mielőtt egy lányt elhívnál randizni, próbáld meg megismerni. Például barátaival milyen, milyenek voltak a volt kapcsolatai és ezekhez hogyan viszonyul, ebből elfogok szűrni ki mire vágyodik. Tudni fogod kinek leszel te a befutó. Legyél a körülötted lévő lányokkal mindig udvarias, mert ezt látják azok a lányok is akiket még nem ismersz.

Ha megsimerkeds után engeded csak magadhoz közel a másikat akkor nem érhetnek nagyobb csalódások. N

2016. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Mert nem asok csajtól fogsz önbizalmat kani, hanem azért neked kell megdolgoznod. Az önbizalom ritkán jön külső helyről.

A tapasztalatlanság nem ciki, normális ember ezért nem szól, senki se kezdi profiként. Az emberek nagy része nem úgy néz ki meztelenül, mint ahogy szeretne, mindenki bizonytalan valamilyen tulajdonsága vagy testrésze miatt, de ha mér oda kerülsz valakivel, hogy lefeküdj vele, senkit nem fog érdekelni.

Nem kell ennyire túlgondolni a dolgot, csak engedd, hadd menjenek az események.

Esetleg kezdj el sportolni, az szokott az önbizalmon segíteni.

2016. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Édes vagy
2016. jan. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanezz szívok, csak nálam mégrosszabb, mert ki is alakulnak kapcsolatok, de mindig az van hogy én "falak mögül" figyelek csak és az elhidgülés nagyon gyorsan megterem. Nem merek már őszinte lenni ha kapcsolat van. Előtte simán megy, mert akkor nincs mit veszteni. Utána van. Ráadásul olyan dolgokban kellene iazat mondani ami a közítélet szerint automatikus kirúgás, radikálisabbaknál diliház/kivégzés kombókat érne. Meg hogy lehet előadni bizonyos dolgokat az ember párjának? Főleg az nehéz ami 1.vele kapcsolatos, de nem elfogult vélemény kellene 2.az ember saját titkai amiket nem biztos, hogy okos doog kiteregetni. Ez utóbbiak miatt szívok főleg. :(
2016. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 akori ***** válasza:

4#-és

Nem kell mindent kiteregetned neki már az elején. Vannak olyan dolgok, történések, amit az emberek csak több éves kapcsolat után osztanak meg a másikkal, mert annyira szemelyes.

2016. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!