Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó ötlet második, harmadik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet második, harmadik randin lóversenyre vinni a lányt?

Figyelt kérdés
Még jómagam sem voltam soha lovin, arra gondoltam, hogy eredeti ötlet lenne, és kerek szemekkel nézne a lány, ha elvinném.
2016. jan. 4. 18:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%
Azért szerintem érdemes óvatosnak lenni, én pl. nem bírom a lovakat, és a legkevésbé sem érdekel a lóverseny. Nálam mellélőnél ezzel a randival.
2016. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nálam sem jönne be, utálom a lovit és nem kéne olyan pasas aki szerencsejátékozik, akár csak kis tételben is. Mert az könnyen vezet nagy tételhez.
2016. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12, ha jobban elolvastad volna (vagy nem sújtana a funkcionális analfabetizmus), akkor láthattad volna, hogy sosem voltam még, ergo nem lehetek szerencsejáték függő.
2016. jan. 4. 20:52
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön lehúzni, olvastam, de az a gond,hogy mindenki azt mond amit akar, és ez második, harmadik randin úgysem derül ki. Lepontozhatsz, de azt kérdezted jó ötlet-e. Nos, nem mindenki szerint az.
2016. jan. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

nem hiszem, hogy az itteni válaszolók a szerencsejátékozásre izgultak rá:) teljesen más körülmények közt lehetsz így azzal, akit meg akarsz ismerni, ráadásul mivel a kérdezőnek sem ez a heppje, együtt lehet felfedezni. nem az a lényeg, hogy mindenki megbabonázva jöjjön ki a nézőtérről. hanem hogy a kajáláson/mozin/sétán kívül legyen valami más szórakozás is.


amúgy belépő is van? vagy a minimum kezdőtétet kell megtenni mindenkinek? csak Pesten van ilyen?


6

2016. jan. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ismerkedős randin, de később voltunk, és én élveztem. Az lenne csak gáz, ha azért vinnéd, mert függő vagy :D. De mivel nem, ez sztem tök vagány dolog.
2016. máj. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!