Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randim lesz egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randim lesz egy sráccal mondta hogy találjam ki hova menjünk de még is mit találjak ki?

Figyelt kérdés

2016. jan. 5. 06:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Első randin olyan helyre vidd,ahol tudtok beszélgetni, pl. kávézó.
2016. jan. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Akkor valoszinüleg a srác messzebröl megy hozzád. Azért kérhette ezt, mert nincs helyismerete. Hol lehet sétálni, hova lehet beülni, ilyenek például.
2016. jan. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát ha felnőtt vagy, kezdd azzal, hogy értelmes mondatot írsz! Akkor talán ki tudod majd agyalni azt is hogy hová menjetek! De ezt nyugodtan átháríthatod a srácra!

Agyaljon ő rajta!

Legfeljebb ha nem tetszik, akkor visszakérdezel: Jobb ötleted nincs?

És kész!


De nem írtad ki, melyik országban, városban, bolygón élsz!

2016. jan. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Első vagyok,bocsánat,még reggel van. Most látom hogy te vagy a lány. Fura hogy tőled várja már első randin is az ötletet, elsőnél a Fiúk szoktak előrukkolni valamivel...
2016. jan. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

#2 vagyok. Persze, a fiuknak szokás ezt intézni.

A párommal a községükben taliztunk először. Igaz, amikor odaértem akkor kérdeztem meg, hogy tud e valami jo helyet.

Hozzáteszem akkor nem ilyen volt még a net! Volt egyáltalán? :o :D


Szóval. Azért ha a srácot annyira érdekelné a dolog, a neten utána tudna nézni.

Meg van beszélve a hely gondolom.

Google Térkép, v. Earth. Ennyi!

2016. jan. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ő egyetemista kollégiumban lakik mert bejárós én miskolci vagyok.
2016. jan. 5. 06:42
 7/12 anonim ***** válasza:

Azert ha egyetemista akkor is ismerheti a varost, nem csak a koli, a RockWell meg a Kettes (ha ezek vannak meg egyaltalan) letezik...

Lillafured pl mindig gyonyoru, de hangulatos kavezok is vannak a belvarosban mindenhol. Ahol ha bejaros akkor o is elhalad legalabb hetente a koliba menet. Legalabb amig a buszra var a villanyrendornel : ) : )

En sem vagyok miskolci es laktam koliban es azt is tudom hogy a fantaziadusabb sracok azert kigondoltak elore hova vigyek a kiszemelt csajokat. Szandektol es anyagiaktol fuggoen persze. Inni a kocsmaba, kavezni, etterembe... Megeroltethetne kicsit magat : )

2016. jan. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Te találj ki valamit? Ez nem az ő dolga lenne?
2016. jan. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Először szerintem is neki kéne valamit kitalálni. Egy kávézó pont tökéletes , nem kell elkapkodni semmit .. csak szépen fokozatosan haladni.
2016. jan. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Avasi kilátó? Tapolca? szerintem ezek jó randi helyszínek, tapasztalat. :)
2016. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!