Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jóképű vagyok, de eléggé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóképű vagyok, de eléggé visszahúzódó, hogy találjak párt?

Figyelt kérdés
A külsőmmel elégedett vagyok, sportosan vékony testalkatom van, meg helyes az arcom. Viszont igen visszahúzódó fiú vagyok, nem egy társaság közepe, nehezen nyílok meg, és csak kevés embernek, felszínes kapcsolatokat nem alakítok ki, mert annak nem látom értelmét. Nem szeretek bulizni, piálni, cigizni stb. mint a kortársaim nagy része. Inkább otthonülős típus vagyok. Szerintetek hol, vagy hogyan tudnék a legnagyobb eséllyel párt találni. A lányoknak vajon bejönnek az ilyen típusú fiúk, vagy inkább az ilyen nagyhangúakat szeretik?

2015. nov. 20. 10:27
1 2
 1/16 anonim válasza:

Ezzel én is így vagyok.

25f Debrecen.

2015. nov. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen jó eséllyel ismerkedhetsz.
2015. nov. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
színházban vannak még normális emberek
2015. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szórakozóhelyekre már évek óta nem járok, nem az én stílusom.


Színházba szoktam járni, de oda nem ismerkedni mennek az emberek.

2015. nov. 20. 10:41
 5/16 anonim ***** válasza:
Jógázni is elmehetnél,ott sok a nő.Uszodába,ha van büfé,ott lebzselni,vagy termálfürdők.Képkiállítás.Karitatív szervezetnél önkénteskedés.Állatmenhelynél kutyasétáltatásban részt venni pl.Olyan női fodrászhoz járj,ahol sokan megfordulnak,sok a vendég,és kozmetikával,műkörmössel egybekötött.
2015. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, idovel ugyis eljon az aki sajat magadert szeret. Jarj el setalni, menj emberek koze. Hidd el, minden csak ido kerdese.
2015. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én a pszichiátria előtt sétáltatom a kecskémet, bevált.
2015. nov. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős is vagy?
2015. nov. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Most leszek 24.
2015. nov. 20. 14:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok bulizós, piás stb. de más helyet én sem nagyon tudok.
2015. nov. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!