Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 éves fiú vagyok és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves fiú vagyok és egy ugyan ilyen korú osztálytársam aki lány fogdossa a seggem szünetekben és mondja milyen jó de én úgy érzem hogy csak gúnyolódik meg mondja milyen szexi vagyok de sztem ezt is csak gúnyolódásból mondja bejövök neki?

Figyelt kérdés
Szerintetek akar tőlem valamit?
2010. márc. 25. 20:35
 1/8 A kérdező kommentje:
normális emberek írjanak légyszi
2010. márc. 25. 20:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Viccet félre téve, van nekem is ilyen osztálytársam. ezek csak ilyen bókok, ne várj ezektől a dolgoktól semmit sem, nem jössz be neki. Viccen kívül és tapasztalatból mondom, tényleg.
2010. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit álj ki magadért és te is csapj vissza a seggére ;) na nem sértődik meg meg nem kezdi el a feszkót csinálni akkor tuti bejössz neki ;)
2010. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, vedd lazán a dolgot.
2010. márc. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak lazán...mikor a segged-re üt..csapj vissza és mondd neki "Neked még jobb van" :)
2010. márc. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tapizd le te is, ennyi.
2010. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
REETARD VAAGY!:D X'D köcc ez jol esett:D 22:05-nek 100%osan igaza van:) énis ezt szooktam.. am ha 1 csaj a szünetekbe a közeledbe van akkor csak akar valamit:D de viszont nekedkell többet csinnod:D ne várd el a csajoktol hogy ök kezdeményeznek (mármint nyomulásban) elég eza segg csapkodás x'D :'D nah szal ha ráüt a seggedre üss rá teis az övére és mond h "neked jobbvan" , ahogy 22:05 mondta :D
2010. márc. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Pfffff basszus!! Az a csaj tisztara szivat, higyy nekem! Ne dolj be! En csaj vagyok, s a baratnoimmel ezt szoktuk csinalni! De nem azert mert tettszenek azok a fiuk akiknek ezt csinaljuk, hanem szivatasbol! Koptasd le! Nem szeret! SZIVAT!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!