Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek gáz ha valaki körbekérdezi az ismerősöket, hogy hogyan érhetne el egy lányt, mert tetszik neki?

Figyelt kérdés

Szóval a történet két részből áll. Az egyik, hogy megkérdeztem akit érdemes volt. Persze normálisan.

Aminek a vége az lett, hogy kiderűlt pár nappal hamarabb megismerkedett valaki mással.

A másik, hogy egy olyan programra hívtak el ahol ő is ott lett volna. Amint ez kiderűlt, arra kértek hogy várjam meg mit mond a lány mert lehet, hogy zavarná ha ott lennék. Mondván tudom milyenek a fiatal lányok. (Hát nem.)

Aztán nem mondott semmitt se mert nem megy el, de ez most mindegy.

Szóval nem értem, egy 20 éves felnőt nőt miért zavarna ilyesmi? Hiszen szerintem ha valaki nemet mond akkor azt tiszteletben kell tartanom. Pláne ha még közben egy kapcsolata is van.

23/F


2010. márc. 26. 00:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Kicsit zavaros... Ezek szerint, te már elérted ezt a lányt, hisz beszélőviszonyban minimum voltatok. Úgy tűnik, hogy üldözöd, 2 vonalon is , mert menekül előled...:) Miért zavarná, ha ott lennél, ha nem közölte veled finoman-egyértelműen, hogy mégsem?:)
2010. márc. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem. Nem tudtam elérni. Két héten keresztűl próbáltam ott találkozni vele, de nem sikerűlt. ( Ugyanúgy reggeli műszakban dolgozunk, csak más gyárakban.Én pedig hétvégén ott is ahol ő. Aztán a lány diákként vagy ott van vagy nem.)

Egy barátnőjétől tudtam meg, hogy a két hét során megismerkedett valakivel.

Ez számomra egyenlő egy nemmel. Ezután egy szót se szoltam többett.

Azóta sem találkoztam a lánnyal, így fogalmam sincsen mit gondolhat.

Csupán szeretém megérteni, ha hibáztam.

Nekem nincsen tapasztalatom az ilyesmiben.

2010. márc. 26. 10:06
 3/6 Andrewka ***** válasza:

Szerintem az történt, hogy mivel több személytől is érdeklődsz/tél utána ez visszajutott hozzá, esetleg több vonalon is, aminek az lett a következménye h ő úgy érzi még mindig koslatsz utána, ami ebben meg pláne nem szimpatikus neki, hogy ismerősökön keresztül, nem pedig személyesen (legalábbis én úgy tapasztaltam, h a lányok nem díjjazzák az ilyesmit, javítsatok ki ha tévedek). Szóval elég nagy szarban vagy. Mostmár ha személyes megkeresed is tolakodásnak fogja venni szerintem. Úgyhogy hagyd a fenébe. Ha találkozol vele köszönj neki de legyél közömbös.


22/f

2010. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző kommentelőnek!! Ha egy olyan emberttől érdeklődtél aki jóban van a lánnyal akkor tuti hogy visszamondta neki a dolgot, és a lányok ezt nem nagyon díjjazzák! Ha meg már mással van akkor ne is koslass utánna mert semmi értelme! Viszont egy jó tanács: egy csajjal két dolgot kell éreztetned hogy érdekel téged de ugyanakkor mégsem...nekem be szokott ez jönni! Ettől a lányok olyan kíváncsiak lesznek és a végén ők fognak keresni téged!! De ha tévedtem akkor bocs(Lányok javítsatok ki ha tévedtem)
2010. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van benne igazság.

Pedig ha a fejem tetejére álltam volna akkor sem tudtam másképpen elérni. Így sem sikerűlt.

Azóta rendeződött a kérdés. Nincs harag.

Annyira nem vagyok nyomulós, hogy eddig alig egy két lány vette észre, ha komolyabban érdeklődtem iránta.

A tiszteletben tartom nálam azt is jelenti, nem próbálkozok többett.

2010. ápr. 3. 18:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a megkérdezettektől csupán egy telefonszámot vagy e-mailt próbáltam kérni.
2010. ápr. 3. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!