Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tegnap nézegette csajom anyja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap nézegette csajom anyja a myvip ismerösöket. Folyt köv?

Figyelt kérdés

Majd rámutat vkire, azt mondja milyen helyes fiu, megszólal a barátnőm hogy nem az. Erre mondja az anyja, hogy a barátnőmnek nem tetszenek a szép fiuk. Ez burkoltan azt jelenti, hogy rusnya vok? Nagyon rosszul esett.

Nem vagyok egy gyönyörűség,de azért ...:@


2010. szept. 3. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a tipikus anyós esete:D szokj hozzá
2010. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem jelenti azt, mert mindenkinek más tetszik. Anyámnak is más jön be, meg nekem is.20/L
2010. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 nielindi ***** válasza:
mit érdekel, h nem jössz be az anyjának!??! talán vártál töle egy kis korrepetálást, és most bukó?!
2010. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
sajna nem tudom h nézel ki meg h hozzád képest abarátnőd mennyire szép avgy csunya szoval nehéz lenne megmondani bár az hogy elötted mutogatja ajo pasikat a lányának eléggé szemétség szerintem gáz a muter :P lehet h nem tetszel neki de lehet csak simán nem bir vmi miatt...
2010. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ilyen amikor az anyós szúrkálódik!! szokj hozzá. mind ilyen szinte. utálatosak.
2010. szept. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem köv.
2010. szept. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem köv.
2010. szept. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Avatar képnek tegyél be egy fekete alapon fehérrel írott "Mi a jóku/va anyádat nyomozol utánam??" képet.
2010. szept. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

és biztos élvezte hogy megbántott! mert nő.

és nekik fontos.

2010. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fülünyúl ***** válasza:

A nők f@szirigyek. Rokoni és baráti viszonytól függetlenül egy nő képes mindenfélét tenni és mondani, hogy a másik nőtől elhajtsa a férfit. Ha neki sincs neki se legyen, ha van neki de nem túl jó akkor a másiknak ne legyen jobb. Ezt bulikban is megfigyeltem már, amikor a leánykák bandában vonulnak le ugye, összedugva a fejüket vihognak, mutogatnak, súgnak-búgnak, eleve nem könnyű egy ilyen grouphoz odamenni és a kiszemelt nősténnyel ismerkedést kezdeményezni, mert a barátnők tágra nyílt szemmel és szájjal minden hangot és képet rögzítenek. És ha voltál olyan bátor és ügyes, hogy nem röhögtek ki miközben ismerkedni próbáltál egyikükkel, utána elhívod tőlük italra, táncolni stb. De nem tudod, mert mindig egy vagy az összes ott liheg a nyomodban és adják fülbe a tanácsokat és a megjegyzéseket. Természetesen ilyenkor az egész group italfogyasztását te álld, különben megmondják a kiszemelt lánynak hogy micsoda smucig csóró vagy stb. Szóval megy a fúrás a f@szirigység mindig és mindenhol. Ha egynél több nő van egy helyen, ott ne is próbálkozz ismerkedéssel.

Ez az eset igaz az anya-lánya esetben is (későbbiekben anyós), ezért ahogy itt előttem sokan mondták, készülj fel ezekre ha a lánnyal hosszú távon gondolkodsz. :)

2010. szept. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!