Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám "nyitottabbá"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám "nyitottabbá" tenni a csajt? Elsőnek találkoztunk, nagyon izgult, azt monda azert olyan visszahúzódó?

Figyelt kérdés

A találkozás utan beszélgettünk interneten. Azt mondta hogy ugyan ugy kedvel, mint eddig, meg hogy nagyon aranyos vagyok (női szemmel jo értelemben), és élőbe még jobb vagyok, mint képen. Olyan visszahúzódónak láttam, meg mintha nem érdekelte volna amit mondok. Azt mondta érdekli, csak nagyon izgult, meg volt szeppenve. Tobb honap utan találkoztunk es egy kicsit szürreális volt nekem, hogy úgy beszélek vele, mint akit ismerek, közben meg teljesen idegenek vagyunk egymásnak.


Szerintetek hogyan tegyem nyitotabbá?


2016. jan. 9. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az első találkozásnál szerintem a lányok nagy része ilyen, ha többet találkoztok majd személyesen, akkor jobban meg fog nyílni neked.
2016. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem én leszek fiukent szégyenlősebb... Akkor ezek szerint a csajok azok inkabb?
2016. jan. 9. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Előrembocs az ingerült hngnemért, de milyen csajOK?!

Találkoztál egy izgulóssal, akkor mindenki ilyen? :D

2016. jan. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*előre is, *hangnem
2016. jan. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!