Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszex vagyok. Nagyon tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magic85 kérdése:

Biszex vagyok. Nagyon tetszik egy nő de nem merek vele kapcsolatba lépni mert régen nem találkoztunk. Hogyan találkozhatnék vele újra? Milyen ürüggyel?

Figyelt kérdés
10 éve nem találkoztunk,régi tanítványa voltam.Családos mint ahogy én is.Viszont szeretném tudatni vele az érzéseimet.Hogyan tegyem hogy ne legyek nevetség tárgya a szemében?

2014. aug. 15. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Talán célravezető lenne felhozni a családotokat,nem?Van gyereke,gondolom.Mondhatnád neki,hogy hallottad xy-tól vagy láttad közösségi oldalon a kicsit stb. és ennek kapcsán kikerekítheted,hogy találkoznál vele kicsit nosztalgiázni,és megbeszélni,mi történt veletek az idő alatt,amíg nem tartottátok a kapcsolatot.Ha szó esik a te önálló életedről is,akkor elkerülhető lesz,hogy ne bukkanjon fel az alá-fölérendeltség(tanár-tanítvány).Azonos a szexuális orientációtok?Ha nem,akkor szerintem első találkozónál még ne teregesd ki konkrétan a lapjaidat.Csak beszélgessetek,és előtte puhatolózz,tudd meg,van-e valakije vagy alakulófélben lévő kapcsolata,ki tetszik neki stb.Eközben persze testbeszéddel és sejtelmes mondatokkal kezdhetsz utalni az érzéseidre.Sok szerencsét!:)

u.i.:bocsi a hülye fogalmazásért.:D

2014. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!