Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? A munkahelyemen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A munkahelyemen tetszik az egyik kolleganőm. Elkezdtünk beszélgetni, együtt kajálni. Mindennap megdícsérem hogy milyen csinos, amire pozítívan reagál, megköszöni, de még nem mondtam meg neki hogy tetszik nekem.

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont ilyen kolléganő vagyok, csak az "udvarló" egy olyan férfi, akinek otthon 5 éves kapcsolata van. Nekem herótom van attól, hogy így bókolgat, amikor otthon várja a párja. Szívesen ebédelek, meg kávézok vele, de részemről ez ennyiben kimerül és mivel nem az esetem, akkor is kimerülne, ha nem lenne senkije.


Ha te nem ebben a helyzetben vagy, akkor egyszerűen csak mondd el neki mennyire szimpatikusnak tartod.

2016. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Először is, nem tudhatod, a kolléganőnek van-e valakije. Nekem is bókolgatott egy kollégám, de akkor én több éve kapcsolatban voltam, ő tudta ezt és mégis mindig jött a szövegeivel. Nekem nagyon kínos volt, mert nem szeretek senkit lekoptatni, elküldeni, leállítani, mert abból csak fezsültség lesz meg rossz viszony, stb., mert ő megsértődik.


Én azt szeretem, ha egy ffi magától le tud állni és nem nekem kell elküldenem.

2016. jan. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nincs senkije, ezt megkérdeztem, különben nem tettem volna fel így a kérdésem.
2016. jan. 10. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Es neked?
2016. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nekem sincs, ha lenne nem is kezdtem volna el az ismerkedést.
2016. jan. 10. 14:57
 6/8 A kérdező kommentje:
mi lenne a jobb?: ha személyesen mondanám meg neki, hogy tetszik vagy írjam meg?
2016. jan. 10. 20:14
 7/8 A kérdező kommentje:
írjak neki levelet, mivel nem mindig találkozunk.
2016. jan. 10. 23:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem írj neki levelet, de ne csöpögőset. Bár lehet, elég lenne csak annyi, hogy szeretnéd megismerni, találkozna-e veled munka után. Melyik nap ér rá? vmi ilyesmit.
2016. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!