Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt már olyan, hogy meggondoltátok magatokat egy elutasított pasival kapcsolatban?

Figyelt kérdés

miért? Mi történt?


velem hasonló történik, a pasi én vagyok, akit érdekel, leirom privátban


2016. jan. 10. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
volt... felfedeztem egy olyan oldalát ami vonzott.
2016. jan. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek több ilyen lányt is.
2016. jan. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oh igen, időt is irnátok?
2016. jan. 10. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy olyan esetem volt h barátok voltunk bár nem túl közeli, aztán először ő utasított el, pedig akkor én érdeklődtem, aztán ő érdeklődött irántam de én utasítottam el. Ezt követte egy nagyjából másfél - 2 év amikor szinte nem is volt semilyen kapcsolat köztünk, Ha jól tudom neki volt is barátnője akkor. Aztán megint összetalálkoztunk és valami fellángolt de meddő kapcsolatnak indult és az is volt... De leírhatod az eseted, elolvasom szívesen.
2016. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Az első esetbe 1 évig voltak együtt, a második esetbe 5 évig. Most hirtelen ez a kettő jut eszembe.
2016. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!