Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy srác. Ráírtam fb-on,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác. Ráírtam fb-on, telekocsi miatt, nem ismerjük egymást. Kép alapján nagyon szimpatikus, kicsit beszélgettünk is. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Jó lenne megismerni, de ez elég nehéz helyzet, mert lehet hogy soha többet nem beszélünk.

De nagyon szimpatikus volt az írása alapján.



2016. jan. 11. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szex a kocsiban, hogy mashogy?
2016. jan. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 opened paradise ***** válasza:

Össze lesztek zárva egy légtérbe,lesz alkalmad próbálkozni.

Ne hagyd annyiban :)

2016. jan. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
...mi az a telekocsi? Telemázi, televízió, teletábi, televitaminnal, tell-e Vilmos, telefon oké, de telekocsi...?
2016. jan. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nem fogunk együtt utazni..
2016. jan. 11. 23:09
 5/7 opened paradise ***** válasza:
Akkor csak neten,de ne hagyd!
2016. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írj rá újra valami kifogással:) Ö autójával lett volna telekocsis fuvar? Ha igen mondj egy kamu utazást,hogy nem e jár arra... Ha szimpi vagy beszélgetésbe kezdhettek újra és hátha:)Sok sikert!
2016. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én írtam rá, de addigra talált fuvart Győrbe. Picit beszélgettünk. De nem hinném hogy rám ír, bár nagyon aranyos volt. Nem szeretném annyiban hagyni, de milyen indokkal írjak rá?
2016. jan. 12. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!