Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan jöjjek össze a csajjal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek össze a csajjal ha nem ismerjük egymást, de már Facebookon igazolt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van 1 csaj eddig életemben egyszer láttam kedden reggel korcsolyazas közben. Nagyon meg tetszett,nagyon sokat néztem,néha néha ő is rám nézett. Meg tudtam a nevét.be jelöltem Facebookon és már igazolt. Nagyon szép lány és nagyon tetszik nekem,és lehet hogy én is neki. Hogyan jöjjek vele össze? Nem tudok róla semmit sem egyedül Facebookon tudok vele beszélni. Mindketten 18 évesek vagyunk.Nah hogyan tovább?

2016. jan. 13. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Facen írd meg neki, hogy itt és ekkor találkoztatok, nagyon szimpinek találtad, és szeretnéd megismerni...

Ha vevő rá, akkor ott lehet chatelni, levelezni... Szerintem, ha bejössz neki, akkor nem fog elutasítani.

2016. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez biztos működhet? Tényleg jó ötlet ez?
2016. jan. 14. 06:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha meg sem próbálod, sosem fogod megtudni. :) Bátorság!
2016. jan. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is fogadd meg az első válaszoló tanácsát. Tudod, aki mer az nyer. Egyébként pedig lányként mondom, hogy ha szimpatikus vagy neki, vevő lesz a találkozóra, ha pedig nem... akkor is még mindig jobb ha az elején kiderül, mint ha X időnyi chatelgetés meg belefeccölt idő után.
2016. jan. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!