Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem túlzás ez Édesapám részéről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem túlzás ez Édesapám részéről?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem interneten keresztül egy sráccal, és szóba került, hogy találkozhatnánk. És meséltem ezt a szüleimnek is, vacsora közben, és Apukám nagyon örült neki, de azt mondta, hogy előbb ő szeretne találkozni a gyerekkel. Merthogy ki tudja ki ül a másik oldalon, akárkinek mondhatja magát, és előbb szeretné megnézni, hogy "biztonságos-e". Édesanyám finoman mondta neki, hogy erre semmi szükség, de ha Édesapám eldöntött valamit, akkor senki nem tudja lebeszélni róla.

Most ez miatt nem merek belemenni a randiba. Szegény gyerek halálra rémülne, ha ezt elmondanám neki. Ti mit tennétek a helyemben? Fiúk, ti mit szólnátok, ha előbb a lány apjával kéne találkoznotok?


L/19


2016. jan. 16. 21:19
 1/7 opened paradise ***** válasza:
Van fegyvere?
2016. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19 eves vagy, nem gyerek. Raadasul ha nyilvanos helyen talalkoztok es nem mesz el sehova vele ahol nincsenek emberek, semmi sem tortenhet, amitol apud fel. Legeosszabb esetben egy kinos randi es utana vege. Apud picit tulparazza, bar a lanya vagy ugyhogy ertheto hogy felt
2016. jan. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy puskája van, Nagypapámé volt. De nem használja, töltények sincsenek már hozzá, csak ki van akasztva a falra.
2016. jan. 16. 21:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben megkérnék egy barátot/barátnőt, hogy üljön a szomszéd asztalhoz, mintha idegen lenne, de legyen a közelben, hogyha bármi nem úgy alakul, akkor legyen segítség. Apukád is nyugodtabban engedne el, ha tudná, hogy nem mész egyedül.
2016. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát csak aggódik érted, mert a mai világban már bármi megtörténhet.


Én(21) is megismerkedtem interneten egy sráccal(23), és megbeszéltük hogy talizunk, mondtam szüleimnek, de azt mondták hogy mielőtt találkozok vele, jöjjön el és mutatkozzon be.

Ugyhogy mondtam is a srácnak hogy mi a helyzet, de nem problémázott rajta, eljött, bemutatkozott apuéknak, aztán mentünk....és azóta együtt vagyunk, fél éve:))


21/L

2016. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az a megoldás, ha még a találkozás előtt skype-oltok a sráccal, és közben apukád is bejönne a szobába, hogy váltson pár szót a sráccal. Ebből már nagyjából fel tudja mérni a dolgokat.
2016. jan. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#4 Már ezt is fölvetette, hogy Anyukámmal eljönnének, és mintha nem is velem lennének, de figyelnének. De az milyen lenne már, hogy két asztallal odébb ülnek a szüleim, ha elmegyünk sétálni öt méterre mögöttünk ők is jönnek, bemegyünk valahova, ők is megjelennek, stb... Akkor úgysem tudnám magamat annyira elengedni.


#5 A bemutatkozással még nem is lenne gond, csakhogy Apukámnak ez nem lenne elég, ő úgy gondolta, hogy először ő "randizik" a sráccal, tehát beülnek valahova, isznak valamit, és elbeszélget vele.


#6 Ez nem is rossz, fölvetem Apukámnál ezt az ötletet. Csak attól félek, hogy szegény srác teljesen megrémül. Mondtam neki, hogy a szüleim szigorúan fognak, főleg Édesapám félt nagyon, de szerintem ő nem gondolta, hogy ennyire. :(

2016. jan. 17. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!