Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randira limuzinnal menni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randira limuzinnal menni (bérelni) túlzás, ha pont akkor van a nő születésnapja?

Figyelt kérdés
Öltöny,pezsgő,virág,romantikus séta.Nők,mit szólnátok ehhez ?
2015. jún. 28. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen. Már az első randin túl magasra akarod tenni a lécet?
2015. jún. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kicsit túlzás, mondjuk nem haragudnék miatta, ha amúgy normálisan viselkedik utána a randi alatt a másik.
2015. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Olyan nőért nem fizetünk, akit nem vágtunk még hanyatt, első lecke.
2015. jún. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A limót elhagynám, az öltöny, virág, séta, pezsgő jöhet - akár egy kellemes vacsora is utána.


Szerintem ezekben nincs semmi fellengzős, a limuzinról viszont mindig az jött le, hogy ezzel akarják "lenyűgözni" a hölgyeményt, magyarán pénzzel meggyőzni, hogy ő lenne a jó választás. Ez elég antipatikus magatartás.

2015. jún. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem az öltöny is túlzás, főleg, ha nem tud a terveidről a nő, és főleg elsőre.

Érted, felvesz egy csinos, ám átlag ruhát, te meg beállítasz öltönyben. Garantáltan kényelmetlenül fogja magát érezni egész idő alatt, mert gozzád képest alulöltözött. Ha meg elviszed egy elegánsabb étterembe, akkor végképp a földbe döngölöd - akaratod ellenére természetesen.

2015. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom utolsó, szerintem a legtöbb nő azért kiöltözik randira. De lehet előre szólni, hogy étterembe mennétek, akkor biztos veszi a lapot.
2015. jún. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, kiöltözik, de azért általában nem egy öltönyhöz "méltóan".

Én is a legjobb nadrágomat és ingemet veszem fel, frissen megborotválkozom, stb, de ha a hely/program nem kívánja meg, akkor az öltöny-nyakkendőt hanyagolom.

Ha szól a kérdező, ahogyan írtad, akkor nyilván más a helyzet. De ha csak annyit mond, hogy menjünk el a Margitszigetre sétálni (hogy mindenképp meglepetés legyen amit megszervez), akkor ez akár kínos is lehet a lánynak. Ez pedig nem hinném, hogy célja lenne a kérdezőnek.

2015. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha még jóképű is vagy, nekem tetszene. :D


Viccet félretéve: első randihoz ez kicsit túlzás, de ha a limuzint elhagyod, akkor a többi szerintem oké.

2015. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!