Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan közeledjek felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
A baráti társaságunkban megismertem egy lányt aki nagyon az esetem. A legjobb barátom csajának a barátnője. A haverom barátnőjének az a célja hogy a barátnőjének egy új pasit keressen mert a mostani gyakorlatilag élősködik rajta kihasználja és semmibe veszi. Csak kell neki egy potenciális új jelölt aki miatt mer váltani mert egyenlőre erre képtelen. Nos amikor elhozta velünk bulizni azt mondta hogy rég látta ilyen felszabadultnak és hogy engem tart a méltó utódnak. Èn jelenleg ott tartok a lánynál hogy akkor személyesen haveri szinten elbeszélgettem vele és érdeklödök azóta is felőle gyakorlatilag ismeretlenbe megosztotta velem az életét amit jó jelnek veszek. Nos nekem nagyon kell ez a lány és ez kapóra jön hogy váltani akar. Tanácsot szeretnék kérni azoktól akik voltak hasonló helyzetben hogy mi a célszerű stratégia ilyenkor. Nagyon el tudnám képzelni a lányt páromként csak nem szeretnék túl nyomulósnak tünni én türelemmel kivárnám hogy hogy dönt. Viszont szeretném a tudtára adni azt is hogy nagyon tetszik. Mit csináljak ilyen helyzetben? Köszönöm a tanácsokat! 23 F

2016. jan. 17. 01:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is melegíts be egy kicsit, hátha nem adja olyan könnyen a mostani barátja.
2016. jan. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!