Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Egy osztályba járunk és mindketten 17 évesek vagyunk.Nagyon bonyolult a helyzet :S . Ő barátként tekint rám. De én szeretem. Nagyon elfoglalt sokat jár edzésre és sokat tanul. Én nagyon szeretek vele leni és ő is kedvel de csak barátként de ezt így sosem mondta. Még nem volt barátnőm és nem is kedveltem eddig ennyire senkit. Tudom hogy mindenki azt mondja hogy barát zónából nincs kiút de én ezt nem akarom elhinni.. Tippeket kérnék hogy hogyan közeledjek felé és mit tegyek?

2014. okt. 7. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
stealth mode-ban
2014. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz :( Azért ennél komolyabb válaszokat vártam.
2014. okt. 7. 22:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Találkozzatok sokat,esetleg hívd el egyik este borozni,oldjátok a hangulatot és próbálkozz egy csókkal esetleg:)
2014. okt. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi ez egy ötletnek jó! csak ő nem igazán szereti a bort.. meg úgy általában az alkoholt. de ilyesmivel talán megpróbálkozok de azért kéne más is..meg hogy például miket mondja meg ilyenek
2014. okt. 8. 07:27
 5/7 anonim ***** válasza:
ha többet akasrsz akkor kezeld NŐként és ne barátként ezt észre kell majd vegye :D ha több részletet akarsz irj rám este válaszolok
2014. okt. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
küldtem üzenetet
2014. okt. 10. 16:05
 7/7 anonim válasza:
Tudod, nem lehetetlen kikerülni a barátság zónájából, az egész csak türelem és (megfelelő pozitív) bánásmód kérdése...
2014. okt. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!