Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tanácsos egyáltalán hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsos egyáltalán hogy az exek téma szóba kerüljön egy új párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van pozitív hatása beszélni az ex(ek)ről, vagy csak inkább negatív és hanyagolni kell a témát?


Én személy szerint kíváncsi volnék hol rontotta el az előző barátnője a 'kiszemeltemnek', hogy pl. én ne kövessem el ugyanazt. Vagy ez hülyeség?


2016. jan. 17. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat nem garantalja a sikert.
2016. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit van. Pont az amit leírtál. Nehogy abba a hibába essek, és emiatt legyenek gondok.
2016. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 opened paradise ***** válasza:
100%

Szerintem igen,csak ne úgy,hogy mennyire szeretted és hogy mennyire hasonlít rá.

Nekem számít,hogy hányan voltak,volt-e megcsalás,eltűnt-e valamelyik gyanús körülmények között stb.

2016. jan. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen én is épp azokra gondolok. Nem összehasonlításképp, Isten ments és őrizz.
2016. jan. 17. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten ez is ad egy bizonyos képet. De nem kell túlzásba vinni.
2016. jan. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek tudni az előzőkről.Egy az nem.én voltam,semmi közöm hozzá,és semmi kedvem azon agyalni,hogy melyik csajba mennyire volt belezúgva,vagy őt hogyan bántották masok,megcsalta e a bnőjét.Az volt Előttem most meg van most.Képet egy emberről meg ne az exei alapján formáljunk már.Nem a kapcsolatai haterozzák meg milyen ember.Mndenki azt mondd amúgyis amit akar.
2017. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!