Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leszbikus párkapcsolatban is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus párkapcsolatban is kényes az ex téma?

Figyelt kérdés
Vagy lazábban kezelitek? Ha mondjuk a volt barátnője nevén szólít véletlenül? Vagy hozzá hasonlít?
2014. jún. 25. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért rosszul esne, de én hetero csaj vagyok.
2014. jún. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A leszbi is ember, ugyanazok érvényesek.
2014. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én meg hetero férfi vagyok, de nekem is rosszul esne.

Attól még hogy azonos neműek még az érzéseik nem különböznek gyökeresen a miénktől

2014. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Igen. ...
2014. jún. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy leszbikusok,biszexuálisok vagyunk, attól még NŐK maradunk. Természetesen kényes téma. Sok idejébe telne az asszonynak mire kiengesztelne, ha egyszer az exe nevén szólitana..
2014. jún. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogyafenébe ne lenne kényes.

Kevés leszbikus van, sanszos hogy összefuttok exekkel. Sőt, hogy a jelenlegi párod és a te exeid között is van némi átfedés. Csak elég lemenni egy tematikus bulira, és már ott is a kínos "vajon a fél vagy az egész klub tudja-e, milyen a csajod ruha nélkül" bingó.


Sőt, szakítotok, és már tudod, hogy na, most jön a rész, amikor összejön a Zsuzsival, Évivel, Andival vagy a Sacival, mert kb ők az a típus mint én, és lehet kárörvendően röhögni mert tudod milyen hülyeliba mindhárom.


Ha hasonlítás relatív... ugyebár jó sokan akarnak úgy kinézni mint Shane/Bieber/plázacica/Avril ezekből mind ugyanolyan.


Az ex nevén szólít? Azonnali válóok.

2014. jún. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hú de még mennyire kényes téma....
2014. júl. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen kényes téma, de a kapcsolat elején még "megengedett". Mindegy milyen a szexuális orientáció. Persze attól függően hogy mióta nincsenek együtt, mióta vagytok ti együtt. Ez olyan, mint álom az exszel.Hiába nem szereted, az agyadnak kell egy kis idő mire feldolgozza. Hiába nem szereted már és valaki mással van együtt, lelkileg-agyilag túl kell tennie magát az embernek rajta. Ez sajnos így van. Velem is megtörtént, hogy le"balázsoztam" a tamásomat. Kellemetlenül éreztem magam. De egy idő után ez elmúlik. nyugi
2014. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!