Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar egy lány már az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar egy lány már az első randin ágyba bújni? Ti is dobnátok az ilyen lányt?

Figyelt kérdés
Netről randiztam egy lánnyal szimpi volt viszont mikor a randi végen felajánlotta magát minden összedőlt. Teljesen kiábrándító egy ilyen nő.
2016. jan. 8. 13:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

attól függ hogyan "ajánlotta fel magát"...

meg milyen volt maga az egész randi...


22F

2016. jan. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Meddig beszélgettetek előtte neten? Szó eset eközben a szexről? Vagy durr bele volt maga a téma is a randi végén, előtte nem volt semmi jele, hogy a csaj nagyon szeretné?
2016. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Jó volt nagyon és szolidan burkoltan de ez nem nő.én nőt akarok akiért küzdeni kell várni kell rá
2016. jan. 8. 13:43
 4/19 A kérdező kommentje:
2. Több hónapon át -beszéltünk kicsit szóba jött a szex
2016. jan. 8. 13:44
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

#4: ő meg férfit akar és nem nyuszit...

nem 2 napja ismeritek egymást és csak úgy random benyögi, hogy "dugni akarok"...

de a te döntésed...ha nem tetszik, keress mást!


22F

2016. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
43%
Hát azért első randi után akkor is kemény felajánlani magad... Hónapos beszélgetés ide vagy oda három randit minimum várhatott volna.
2016. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező!

Nekem nagyon tetszik, hogy azt írtad te szeretnél küzdeni a kiszemelt lányért, ezért pacsi! :)

Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy a férfiak többsége viszont feladja, és nem udvarol tovább, ha nem kapja meg hamar a lányt..ami az ő bajuk, én is azt vallom, hogy nem kell egyből ágyba bújni az első randi után. 24 N :)

2016. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Így azért már nem olyan durva, hogy előtte beszélgettetek több hónapig. Én azt mondanám, hogy várjunk még, ne csesszük ez ezzel az első randit, de egyáltalán nem ábrándulnék ki, mivel én is ugyanolyan erős szexuális vágyat éreznék iránta, mint ő irántam, csak annyi a különbség, hogy ő ki is mondja. Ha meg már nagyon jól ismeritek egymást, akkor ez természetes dolog.
2016. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
17%
Akkor én rosszul vagyok bekötve, ugyanis nem szokásom férfiként erőszakoskodni első randin szex terén. Illetve, ha magától ajánlja fel, elmegy a kedvem a nőtől, mert ezzel az erővel bárkivel összefekszik első randin :)
2016. jan. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
Lehet hogy hosszú távra nem terveztem volna vele,de biztosan nem hagytam volna ki.Aztán majd kiderülne hogyan tovább..
2016. jan. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!