Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők miért képtelenek igazat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért képtelenek igazat mondani, ha nem akarnak találkozni egy pasival?

Figyelt kérdés

Saját példa és haverjaimnál is számtalanszor előfordult, hogy csajszit az csávóka elhívná valahova, de semmilyen időpont nem jó neki. Ő persze szívesen elmenne, de ekkor meg akkor pont nem jó neki. Na persze...

Ettől már csak az a jobb, és szintén gyakran előfordul, hogy megbeszélnek egy időpontot, majd 1 nappal, vagy pár órával előtte szól, hogy ilyen meg olyan dolga akadt, és nem tud menni. Persze nem ajánl fel egy másik időpontot, de azért van hogy benyög egy: "majd bepótoljuk"-ot. Persze ebből se lesz sose semmi, mert utána se fog ráérni.


Miért olyan nehéz megmondani, hogy "Bocsi, nem szeretnék veled találkozni, mert nem érzem úgy, hogy összeillenénk." Vagy bármi ehhez hasonló finom lekoppintás. Miért kell a hazugságot választani???


2016. jan. 18. 19:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
25%
Mert akkor leállna a nyalizással neki.
2016. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
42%
Ez olyan, hogy bekamunak maguknak barátot, pedig nincs - pár perc alatt kideríthető, de akkor is behazudják. De ugyanígy hazudnak sokdologban. Miért nehéz kimondani hogy "takaroggyá te ronda/lúzer trágyarakás!" magukban úgyis ezt gondolják!
2016. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem tanult meg nemet mondani, így aztán mismásol.
2016. jan. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
75%
Pár perc alatt kideríthető? :D Mégis hogyan? Megnézed facebookon? :D
2016. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%

Mert a férfiak sokszor nem értenek a szimpla "nem"-ből. Van, hogy tovább nyomulnak, és erőszakosabbakká válnak, van hogy egész egyszerűen lek.rvázzák ezért a nőt.


Szerintem sokszor a nő fél attól, hogy mit fognak tenni vele, ha közli, hogy szerinte nem illenek össze a férfival. Ez eredhet múltbéli rossz tapasztalatból is...


Persze ez csak az én meglátásom, de szerintem ilyesmi állhat a dolog mögött.

2016. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%
5 simán kiderítem ! meg volt hogy most van barátom 2 hét múlva mi van a pasiddal? milyen pasimmal? nem is volt pasim. :D
2016. jan. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
86%

Fél nemet mondani, ezt nevelték belé, nem akar megbántani, de az is lehet, hogy tényleg ennyire el van havazva, és ez most egy ilyen időszak (speciel felsőoktatásban mostanában vizsgáznak meg pótvizsgáznak, ahol hagyományos tanrend van, cégek meg most kezdenek felébredni az év végi zárás után, hogy megkezdődött a következő év, nálunk is mostanában indult be a diliház).

Különben meg ha olyan oka van, akkor meg van, aki besértődik az őszinteségen, a másik kellemetlen típus meg aki megpróbál teperni azzal, hogy akkor ő most mindenképp alkalmazkodni akar az igényeidhez és úgy akar változni, hogy megfeleljen, csak így meg sokszor erőltetett... stb.

Én ha elfoglalt vagyok, azt mondom, és nem kifogás, hanem így van, voltak és vannak ilyen időszakok az életemben, ha más gondom van, az egyénnel akad problémám, azt mondom, eddig nagyon kevés ember ember fogadta el problémamentesen.

2016. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
40%

6#

Akkor meg letiltja, problem solved. Ezzel a halogatással csak folyamatos hiú ábrándot ébresztetek benne. Persze látom mindig sikerül úgy intézni a nőknek a mondanivalót, hogy "azért hazudunk mert a férfiak hibája..."

2016. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Én simán megmondom - vagy legalábbis úgy zárom le a témát, hogy további kérdés ne merüljön fel. Biztos benne van az is (egyeseknél), hogy az ember sokszor ösztönszerűen nem akar megbántani másokat (különösen olyasvalakit, aki kinyilvánítja, hogy tetszik neki a illető).

De már megint ez az általánosítás.

Nekem ugye férfiakkal van tapasztalatom, és ott sem ritka az ilyesmi. Sőt! Ennek a "továbbfejlesztett" változata, amikor direkt bánt, csak hogy lekoptasson, ahelyett, hogy eléd állna egy "bocs, de nem"-mel. Vagy eltűnik egyetlen szó nélkül - talán ez a "kedvencem":(

2016. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%
Azért nálunk férfiaknál is van jó pár ilyen...
2016. jan. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!