Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehetne egy régi, elfeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne egy régi, elfeledett, pár hónapig tartó gimis exbarátnő fele újra közeledni? (LENT! )

Figyelt kérdés

végzős voltam, amikor ő másodikos, együtt voltunk egy rövid időre, de tudjátok milyen ez a gimiben :) gyorsan jött, gyorsan megy...

utána én elkerültem egyetemre másik városba, 3 évig nagyjából 1 szót se váltottunk, de most megint 1 városban vagyunk, és egyedülálló vagyok pár hónapja én is, meg ő is. hívjam fel? msn? iwiw? vagy ne bojgassam a múltat? :)


2010. márc. 27. 17:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha találkozol vele, szóba állhatsz vele, de az internet meg a telefon... az olyan nyomulósnak tűnik :)
2010. márc. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Iwiwes levél a legjobb szerintem. Én biztos örülnék neki, ha tetszene még a srác. Engem is sokan kerestek meg a múltból, hogy mi újság, találkozzunk... Ha tetszett a srác, és nem volt senkim, akkor örömmel találkoztam.


ha meg annyira béna, hogy nyomulásnak veszi, akkor örülj neki, hogy kiderült és keress más lányt, aki NŐ és nem félős kislány.

2010. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Akármelyiken egyszerűen megkérdezed hogy mizujs vele és kész!
2010. márc. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen! Ahogy más csajok felé, bár itt az ismeretség előny és ürügy is az ismerkedésre. :)
2010. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
próbáld meg, írj neki. ha kölcsönös a dolog akkor kedvező lesz a végeredmény. :)
2010. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sztem meg írj neki, h találkozzatok egy kávéra, mert rég láttátok egymást. :)

Legjobb barátnőm is így jött össze a mostani barátjával, még gimiből ismerték egymást, nem egy évfolyamba jártak. Barátnőm már akkor szerelmes volt a srácba, de nem jött neki(k) össze, ezért szépen csöndben különváltak útjaik, és évek teltek el. Aztán egyszercsak a srác felkereste, újra felvette vele a kapcsolatot, újra találkozni akart vele, és most már fél éve boldog párok. Szóval minden lehetséges annak, aki igazán akarja :)

2010. márc. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Remélem Te nem Attila vagy.
2010. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de, az vagyok. :O

azért van pár attila az országban... :)

2010. ápr. 1. 02:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert én is Attila vagyok!: D
2010. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
akkor lenne ciki, ha az, aki kérdezte, h Attila vagy -e, lenne egy olyan lány, aki anno ugyanígy volt egy sráccal, és most remélné, h a srác nem akar tőle semmit. :D höhö
2010. ápr. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!