Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek fiatalkori szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fiatalkori szerelemből kialakulhat késöbb egy életen át tartó boldog kapcsolat? =) 16L

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt a barátommal(18F) és ő is és én is nagyon szeretnénk késöbb is együtt maradni... Szerintetek lehetséges az h a késöbbiekben együtt éljünk vagy ilyesmi... =) NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK lécci :)
2011. nov. 7. 19:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
szerintem lehetséges :) én is nagyon tervezgetek a jövőre nézve :) még csak fél éve vagyunk együtt de annyira összekovácsolódtunk(csak egymásra számíthattunk mert mindenki más elhagyott) hogy a nagy gondok közepette elhatároztuk hogy ha meglesz a 18 akkor akár összeköltözhetünk :)
2011. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Persze, miért ne lehetne?:)

Ismerek olyan fiút, (aki azóta már férfi:D), 14 évesen megismerte a barátnőjét, és azóta összeházasodtak.

Most 30 felettiek.:))

2011. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Persze...muterék is ilyen helyzetbe vannak. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen hogy 1 hónapnál tovább nem ment xD


18F

2011. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Örülök :) egyébként a barátomnak a nagyszülei is 16 és 15 évesek voltak amikor összejöttek és most is együt vonnak nyugdíjas korukra.. ez olyan szép :):):) 1. remélem neked is összejön és sok boldogságot :) de azért 2.nak is és köszi a válaszokat
2011. nov. 7. 19:41
 5/18 A kérdező kommentje:
Uccsó neked is összejön majd valami :) kitartás
2011. nov. 7. 19:41
 6/18 anonim ***** válasza:

2. vagyok, remélem, Nektek is sikerülni fog.:))

Én még csak pár hónapja vagyok együtt a barátommal, aki nekem az első, de hogy hogy alakulnak a dolgok, az még a jövő zenéje.:)

Mindenesetre furcsa(de nem rossz) belegondolni abba, hogy egyszer ő lenne a férjem.:))

2011. nov. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretek a jövőmön rágódni és optimistán állni a dolgokhoz :) ...... 2.Pár hónapból reméljük jópár év és egy hosszú boldog kapcsolat fog kialakulni ;)
2011. nov. 7. 19:47
 8/18 anonim ***** válasza:
Persze! Mi a párommal 4 éve vagyunk együtt,és jövőre esküvőt tervezünk. Az egyik ismerős pár 11 éve van együtt és idén volt a esküvőjük. Az egyikőjük 14 éves volt a másik 17 mikor összejöttek. :)
2011. nov. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
19:52 ez nagyon aranyos és sok boldogságot a késöbbiekben :)
2011. nov. 7. 19:56
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem csak úgy ,ha most jártok kb 4-5évet addig kiismeritek egymást,fájdalmas szakítás , majd mikor 28-30évesek lesztek újrakezditek. Na az müködhet.
2011. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!