Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nálatok a lentebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok a lentebb található kérdésemre adnátok légyszíves választ?

Figyelt kérdés
Január 1-je óta ismerkedtem meg egy rendes lánnyal. Múlt hétvégét együtt töltöttük, nagyon szuper volt, elcsattant csók is, becéztük is már egymást, fogtuk egymás kezét. Amit igazából egy rendes pár csinál. De még csak ismerkedünk persze, az én szándékaim komolyak felé. Haveromtól tudom, hogy a lány azt írta neki, hogy: " Szeretném, ha komolyabb dolog lenne belőle ". Rá írt haverom, hogy mizujs velünk így spontán. Ez a mondat Nálatok lányoknál mit jelent ? Csak biztosra akarok menni, persze van sejtésem de jobb biztosra menni minden szempontból. :) 21/F a lány 18 éves.

2016. jan. 19. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Férfiként én úgy látom, hogy a lány ki nem állhat és semmit nem akar tőled.
2016. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedvel téged és szívesen szintet lépne veled szerintem, ha te is akarod akkor próbáld sugallni neki, hogy komolyat akarsz. Szintén 18/L
2016. jan. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

sosem mehetsz biztosra. 10 éves kapcsolatban sem.


sodródj, és szeresd a lányt, sok sikert!

2016. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
Gondolom jó vagy nála, de nekem nem lenne szimpatikus, ha a randipartnerem haverja irkálna.
2016. jan. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!