Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy közeledjek hozzá apránkén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek hozzá apránként? 26N

Figyelt kérdés

Ismerkedünk, ő nyomulós, határozott, nyitott természetű, megérint, simogat azonnal.Én ettől megijedek, leblokkolok, csak szóban mondtam el, tudja, hogy kölcsönös részemről. Azt hiszi még sem akarok semmit. Milyen kezdeményezést tehetek felé, amiből nem hiszi azt, hogy szexet akarok egyből, de tudni fogja, hogy tartunk

valahova?


2016. jan. 20. 00:43
 1/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ha meglátod, üdvözlöd vagy a közeledben van rámosolyogsz. Esetleg elhívod valahova beszélgetni vagy beültök egy kávéra, érdeklődsz felőle.
2016. jan. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Manólépésben :P
2016. jan. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mumusan ***** válasza:
Érintsd meg te is. Pl mikor a háta mögül érkezel, akkor a vgigsimítva a fél hátát, mint jelezve hogy megérkeztél, lépsz mellé/elé. Tök sok ilyen szitu van. Ne félj bámulni!! Ez nekem mindig Bejött. Ha tetszik valaki, akkor tartom a szemkontaktust.
2016. jan. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azt olvastam, hogy "hogy közeledjek hozzá APAKÉNT? 26N"
2016. jan. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A szemébe nézel, megcsókolod és beszélsz az érzéseidről őszintén. Ha ezt nem érti meg akkor felesleges vele kezdened.

37F

2016. jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

megérinted a hátát,ha pl mentek valahova,akkor nyugodtan a háta közepén "öleld" egyik kezeddel!


ha van benne tök,akkor meg fog csókolni végre :D

2016. jan. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen pont erre gondoltam.:-)
2016. jan. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!