Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek milyen a "friendzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen a "friendzone"-s férfi női megfelelője?

Figyelt kérdés
2016. jan. 21. 02:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, 6-os vagyok, nem nézek ki rosszul, csak átlagos az arcom (se nem ronda, de a szépet se lehet rávágni) és kicsi a mellem (hiába vagyok mellé vékony és jó a seggem... ez mindent leront), ez már elég ahhoz, hogy ne legyek jócsaj csak simán barátnő alapanyag. Viszont mivel tudok röhögni a disznó vicceken, sőt, én is mesélek, ezért nem vagyok NŐ, csak csaj, mert hogy ugye nekem itt fújolnom kellene meg sápítoznom. Ráadásul a szexről is tudok nyíltan beszélni, ezzel végleg bevertem a szeget a koporsómba. (és ezt az egyik haverrá vált srác mondta mikor az egyik depressziós időszakomban rákérdeztem, hogy van egy halom fiú haverom, miért nem kellek mégse senkinek még csak egy dugásra sem)
2016. jan. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!