Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok erről? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok és megismerkedtem egy 24 éves lánnyal.

Nagyon sokat beszélgettünk,főleg semleges témákról.Aztán a 2-3 nappal később teljesen véletlenül összefutottunk az utcán és együtt utaztunk egy darabig.Szintén nagyon jól elbeszélgettünk és úgy köszönt el tőlem,hogy:"örülök,hogy veled utaztam,legyen szép napod" közben aranyos mosollyal az arcán. Nekem nagyon megtetszett ez a lány és megkérdeztem tőle,hogy lenne-e kedve találkozni.Azt mondta mielőtt válaszolna,szeretné megkérdezni,hogy hány éves vagyok,én pedig elmondtam,hogy 21 és nem nagyon kaptam választ,se igent se nemet.Az lenne elsősorban a kérdésem,hogy lányok nálatok van,hogy ennyit számít az életkor?Mert úgy éreztem a gesztusaiból,testbeszédéből,nézéséből mintha tetszenék neki,de amint megtudta hogy fiatalabb vagyok meghátrált.Keressem még a válasz miatt vagy hagyjam?



2016. jan. 22. 23:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már betöltötted a 21-et akkor mondhattál volna 22-t is.
2016. jan. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is 24 vagyok de simán ismerkednék egy 21 évessel, ha tetszik. Az egyetemen 19 évesek a szaktársaim és velük is tök jól elvagyok. De ezek szerint neki ennyit számít. Vagy esetleg nem tetszettél neki és a korod csak kamu. Én a helyedben rákérdeznék egyszer konkrétan, hogy mi a baja, de mondjuk nem is nagyon tudok taktikázni. :D
2016. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van, akinek számít, van, akinek nem. Szerintem hagyd, hadd döntse el ő magában, hogy mit kezd ezzel.
2016. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Blade Bone ***** válasza:
Nem tudom, engem már kisfiúzott le nálam jóval gyerekesebb nő, akivel egyidősek voltunk. Bármi megeshet... De azért szerintem egy tali kérésre illene rögtön válaszolni.
2016. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért is tettem fel ezt a kérdést,mert én úgy gondolom,hogy egy határozott választ megérdemelnék,ha igen ha nem.Mert most szinte csak ez jár a fejemben.
2016. jan. 22. 23:26
 6/8 A kérdező kommentje:
2 napja kérdeztem,hogy lenne-e kedve találkozni.
2016. jan. 22. 23:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod gond neki a korod, ne erőltesd!-
2016. jan. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom erőltetni,csak határozott választ szeretnék.
2016. jan. 22. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!