Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok erről, voltál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről, voltál már ilyen szituációban?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy kimondottan szép lány aki nem mellesleg okos és értelmes is. Az utóbbi időben elhanyagolta magát így felugrott rá 10kg plusz, de még így is szép és nőies, angyali arcú. bár az önbizalma a padlóra került, mert közben szakított a barátjával is. Tegyük fel, hogy összejönne egy átlagos fizikai adottságokkal rendelkező sráccal, aki nem olyan mint az exe volt, mert nem az a népszerű minden csajnak kell kategória, nem olyan jóképű, átlagos. Ha később leadja a 10kg túlsúlyt és újra bomba formába kerül akkor az átlagos srác is repülni fog? Ha újra körbe fogják zsongania jóképű és népszerű srácok (az exe is ilyen volt) akkor az átlagos aki ott volt mellette a "gödörben" már úgysem lesz elég jó, hiszen kaphat jobbat is, teljesen mindegy, hogy az átlagos srác szereti, tiszteli, törődik vele és ott van mellett jóban-rosszban? Mit gondoltok?

2015. nov. 19. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nincs semmi ilyen törvényszerűség. Jobb esetben az embernek nem ez a legfontosabb, hogy most mennyire néz ki jól a másik, hanem hogy neki tetszik, van kémia. Amúgy a leghosszabb kapcsolatom egy olyan sráccal volt, aki tök átlagos kinézetű volt, nem népszerű, engem pedig mindig dicsértek meg amíg együtt voltunk, sokat csinosodtam, de sose fordult meg a fejemben, hogy majd keresek mást. Nem is azért lett vége a kapcsolatnak.
2015. nov. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ha a lány normális, akkor nem

ha felszínes és csak a másik külseje érdekli, akkor igen

2015. nov. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát neked kell tudni, hogy milyen ember jön be neked.

Okos, értelmes, szép, de gerinctelen?

2015. nov. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
99% esélyt tippelnék. Az átlagos srácok csupán pótlékot, átmenetet jelentenek a csajoknak. Titokban mindegyiknek a deltás vezérhímre fáj a foga. Amint összeszedi magát a csaj, lejár edzőterembe, körbe fogják ugrálni a jobbnál jobb kinézetű srácok, s azok közül 1-2-t még értelmesnek is fog tartani, nagy lesz a kísértés, úgyhogy le is fog lépni valamelyikkel. A nők nem ismerik a hűség fogalmát, ugyanis ha van egy 95 pontos barátjuk, és hirtelen képbe kerül egy összességében 96 pontos, önként, s dalolva fognak lemondani a 95 pontosról. Szerintetek amelyik csajnak eleddig szuper kinézetű hapsijai voltak, majd pont beéri egy átlagossal vagy egy az alattival, mi? Na ne röhögtessetek.
2015. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet előre megmondani, bár én azt mondom azért a tíz kilo ide oda nem annyira észrevehető és elriasztó.

Én nem agyalnék ilyeneken, összejönnék a csajjal.

Annak ellenére mondom ezt, az én kapcsolatomban előfordult az hogy mikor lefogyott a parom majd 20 kilot ( mindig is husi volt) , akkor bepasizott, megcsalt. De én még így sem álltalánosítanék, bár legközelebb úgy érzem nem akarok husibb alkatú nővel összejönni. De nem a megcsalás miatt, hanem mert évekig vártam türelemmel, hogy össze szedje magát lefogyjon, viták is voltak belőle, na nekem ez nem hiányzik újra.

2015. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha a csaj fiatal es naiv, akkor valszeg ez lesz az atlagos fiu sorsa, ami a leirasban van. Ha mar idosebb picit a lany es tapasztaltabb, akkor ertekeli azt, aki vele van es szereti es tisztaban van azzal, h jobbat mindig talal az ember, de ha igy gondolkodik, akkor egyedul fog maradni elete vegeig.
2015. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés.

Kapcsolatok személyiség alapuak....

2015. nov. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez nem azon a 10 kilón múlik, hanem azon, hogy milyen ember az a lány, hogy ezt a srácot valóban szereti-e, összeillenek-e, boldogok tudnak-e lenni együtt.
2015. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha a csaj valóban okos és értelmes, akkor egy okos és értelmes barátot szeretne. Te feltetted ezt a kérdést, tehát szerintem nem vagy az.
2015. nov. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
# 9 kedves válaszoló, neked is köszönöm a választ, inkább elővigyázatosnak érzem magam mivel nincsenek túl jó tapasztalataim.
2015. nov. 20. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!