Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mennyire nagy gond,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mennyire nagy gond, ha egy 30 éves férfinek nincs saját lakása/háza?

Figyelt kérdés
2016. jan. 25. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem elég nagy gond de nem mindenki születik pénzes családba

A lényeg, hogy 30 évesen már haladjon az ember a saját útján anyagilag

33/F

2016. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nezöpont kerdese, mit ertesz sajat lakas alatt? Amiben benne laksz, es eleted vegeig el vagy adosodva, vagy pedig ami hitelmentes es a neveden van? Nö letemre en jobban felnek a többmillios hiteltöl egy ferfi nyakadban, mint attol, hogy nincs neki lakasa.
2016. jan. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

A párom 30 éves, és nincs saját tulajdonú ingatlanja. Albérletben lakunk. Amikor megismerkedtünk, még albérlet sem volt. Ismerve az átlag emberek anyagi körülményeit, saját ház/lakás 30 éves korra vagy örökségből jön, vagy iszonyú nagy hitelből (legalábbis, Budapesten). Azt meg szerintem nem lehet elvárni valakitől, hogy bizonyos korra legyen szíves az öreganyja elhalálozni, vagy adósítsa el magát még jó pár évre előre egy olyan lakásért/házért, amit nem együtt választottunk, és ígyvlehet, hogy nekem, mint jövendő párjának nem is az álomotthon (mondjuk kicsi vagy nagy a megálmodott gyerekek számához képest, a szomszédok idegesítőek, a munkahelytől messzebb van, mint egy másik város, stb).


Nyilván fontos, hogy látszódjon, halad előre az életben, felfelé a lépked a munkahelyi ranglétrán, a fizetése csak pozitív irányba változik, satöbbi, satöbbi, szóval hogy látszódjon, van értelme vele tervezni egy családot, egy közös életet.


De lehet, hogy csak nekem, szerény kis 23 évesnek vannak ilyen elképzeléseim, gondolom akinek sürgősebb a gyerekvállalás/esküvő, az talán szigorúbban nézi a kérdést.

2016. jan. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
figyelj, 30 évhez közeledve, de 20as éveiben is egy érett nő, egy 30 éves pasival, akinek már lehetett volna lehetősége rá, ha mindent beleadott volna, hogy legyen lakása, de erre képtelen volt, hogy alapítson valaki családot. Nem lehet erre bízni. Persze mi nők is keresünk, de a ház fenntartására, meg később a gyerekek oktatása, nevelése mellett, ha egy léhűtő férfi vesz körül, az tönkreteheti szellemileg, testileg a nőt.
2016. jan. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hitelmentes ingatlanról beszélek..

Huh,akkor van ám elvárás!

2016. jan. 25. 18:04
 6/9 Költőnő? ***** válasza:
66%
irracionális elvárás szinte már. Én nem várnám el.
2016. jan. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen normális ha nincs még neki... 21 évesen kerültem jól fizető állásba, 30 éves koromra már meglesz egy lakás árának a 70%-a. ha ott lesz mellettem a partnerem ketten jó eséllyel meg tudjuk venni hitelmentesen. Szerintem az az igazi, ha közös kuckó van :) Elvárni csak azt várnám el, hogy anyagilag független legyen a szüleitől és ne minimálbéren tengődjön...
2016. jan. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugy értettem, hogy nem hiszem, hogy manapság annyira természetes, hogy 30 évesen hitelmentes ingatlana legyen egy férfinek.
2016. jan. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Hitelmentes nekem sincs, de kifogtam egy kedvező hitelt és nem akartam még sokáig a szüleimmel együtt élni, ezért inkább belevágtam így (nem kell nyugdíjas koromig törleszteni, csak 8 évig, de ehhez előzőleg megtakarításokat kellett összeszednem, nem örököltem, és nem tették a fenekem alá).

Nézd, ha egyébként önálló ember vagy, van rendes munkád, jövedelmed, tervezel előre, gyűjtesz, nem szórod el a pénzt, ami bejön, akkor ez nem biztos, hogy probléma.

2016. jan. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!