Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kakós bugyi nagyon ciki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kakós bugyi nagyon ciki?

Figyelt kérdés

Lassan 27 vagyok, randizom pár hete egy lánnyal.


Rendkivül sok elutasitást, megaláztatást és kinlódást kellett megélnem, mire találtam egy lányt, aki legalább átlagosan csinos és akar is tőlem valamit.


Mert rondáknak kellettem volna, de én meg nem kértem belőlük.


Multkor ott vagyok nála, benyultam a bugyijába hátulról és hát...


Lehet, hogy munkahelyen nagyon sürgették és nem volt ideje rendesen törölni? :(


Na de ez még csak az egyik fele, mert ugye ki is mentem kezet mosni, ő meg pisilni, szal össze tudta rakni miujság...mondta is hogy bocsi.


De az a para, hogy mikor kikisért a buszhoz, akkor ezt a bugyit még ugyanugy felvette :(


TE JÓ ÉG!!!


Nem vagyok szivbajos igazából, nem is akadok ki ezen annyira, csak érdekelne, hogy ez tényleg más nőkkel is megesik?


2016. jan. 26. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem..nem esik meg normális nőkkel..Jesszusom..igénytelenség felsőfokon..vagy pedig kamu kérdés.
2016. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
hát...pedig voltam már ugymond igénytelen proli nővel is, de még annál sem volt ilyen...pedig annak még a seggét is megdugtam.
2016. jan. 26. 21:30
 3/19 anonim ***** válasza:
Gondolom nem picit volt olyan,ha utána le is kellett vakarnod magadról :D Háth vannak első látásra igyényesnek kinéző nők között is zsákbamacskák.Igen amúgy ez már nagyon ciki,sajnálom :S
2016. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
*igényesnek
2016. jan. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

A csoki csak a szádban olvad, nem a kezedben.

(most erre mit lehet írni, de komolyan?)

2016. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
47%
Azt, hogy az nem kakó, hanem kakaó...
2016. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Clay Morrow ***** válasza:

Ó bmeg. Bár lennének nekem ilyen bajaim..


Most egyszer előfordult, nem dőlt össze a világ.

2016. jan. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
lett volna olyan lány, aki ugy elsüllyed egy ilyentől szégyenében, hogy soha többet nem szól a fiuhoz.
2016. jan. 26. 21:46
 9/19 anonim ***** válasza:
A rózsa elől volt?
2016. jan. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
miiiiiiih?
2016. jan. 26. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!