Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok, randiznátok energiaita...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, randiznátok energiaitalfüggő lánnyal?

Figyelt kérdés
Minden átlagos munkanapon megiszik 1-2 doboz 0,5 literes Monstert, ha nem akkor nyűgös, nem akar dolgozni, fáradt, stb. Ha megissza az 1-2 dobozt, akkor felpörög és tök szívesen csinálja amit kell. Ha nincs munkanap akkor nem szorul az energiaitalra, akkor anélkül is jó kedve van. :D
2016. jan. 27. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem inkább koffein függő?:D

Én is az vagyok,nem gond.:)

2016. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Persze, egy randi belefér. Hány éves vagy?
2016. jan. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem lenne akadály. Az energiaitaltól nem lesz büdös kátrányszagú a szája (meg minden a házban, lakásban, kocsiban), mint egy dohányosnak, és gondolom a fogak elszíneződése ellen azért naponta minimum fogat mos. A Valentino Rossis Monstert különben én is szeretem.
2016. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én inkább kihagynám. Nehogy már a Monsteren múljon, hogy tud-e viselkedni.
2016. jan. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 opened paradise ***** válasza:

És mi a munkája?


Félnék szó szerint lángra lobbant ezek után...

2016. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
mi a munkája?
2016. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Blade Bone ***** válasza:
Ha cigizik is akkor nem.
2016. jan. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elég érdekes, hogy ezt kell innia, gondolom az ízéért is odáig van, nem csak a koffeinért. Járni lehet vele, nekem nem lenne gond, csak egy idő múlva szerintem idegesítő lesz, ha mondjuk nem jut hozzá majd, vagy állandóan azt figyelgeti, hogy legyen neki otthon. Ha toleráns vagy, akkor oké.
2016. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én is energiaital függő vagyok, még senkinek nem volt ezzel problémája.


22/L

2016. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Van két ilyen kollegina itt a munkahelyemen, tökjó arcok; simán el lehet képzelni egy komoly kapcsolatot velük.
2016. jan. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!