Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érettebb nők! Randiznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érettebb nők! Randiznátok fiatalabb pasival?

Figyelt kérdés
30-40es nőkre gondolok. Én 22 éves vagyok. Tetszik egy érettebb nő és szeretném megismerni. Lehet esélyem?
2016. jan. 6. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj h ket reszre lehet bontani azokat az idosebb noket.

Van aki elvezi az eletet, minden fiatallal, minel tobb szex, mehet a popoba is, arcra is, mindenhova.

A masik meg komolyat akarna, de a fiatalabb sracoknak nem hiszi el h komolyak lehetnenek a szandekai. Elobbi sima ugy, ha talalsz, es te leszel a kivalasztott. :)

2016. jan. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy a te kiszemelted hogy gondolkodik erről, úgyhogy az itteni válaszoktól függetlenítheted magad, és próbáld meg.

Nálam nem jöhetne szóba, de ez én vagyok.

2016. jan. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem.

35n

2016. jan. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én ugyan csak 26 vagyok, de leírom, mit gondolok.

Alapjában véve, ha csak a kort nézzük, akkor komolyabban nem állnék le már most sem ennyivel fiatalabb fiúval, ez pedig azért van, mert van a nőkben egy bizonyos félsz, hogy a fiatalabb srác esetleg nem elég komoly még, ezért nem lenne biztos pont. Ugyanakkor nekem rengetegszer elkerüli a figyelmemet, hogy egy adott srác éppen hány éves, így csak sok beszélgetés után jövök rá, hogy sokkal fiatalabb, mint amilyet szeretnék, DE addigra már kialakul bennem egy kép az illetőről, és mindegy lesz, hogy hány éves.


Egyébként pedig nemsokára abban a korban leszel, ahol az életkorod már nem lehet más mint ideális, és nyugodtan udvarolhatsz egy 30 feletti nőnek.


Remélem valamelyest tudtam segíteni. :)

2016. febr. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!