Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit tesztek olyankor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tesztek olyankor, ha egy fiú itt titeket lánynak hisz és úgymond "ajánlatot" tesz nektek?

Figyelt kérdés
Egyből lerázzátok, hogy ti bizony fiúk vagytok, vagy ravasz módon húzzátok egy kicsit az idegeit és az orra előtt a mézesmadzagot, aztán mikor már jól kiszórakoztátok magatokat vele, akkor áruljátok csak el, hogy valójában nem vagytok lányok. :D
2016. jan. 27. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem válaszolok neki.
2016. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszolok neki, vagy pedig megírom, hogy feltehetőleg nem én leszek álmai hölgye.
2016. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért az ilyet jobb tisztázni. Valami olyasmit írnék neki poénból, hogy "hé, bro, csajoknál próbálkozz, ne nálam". :D
2016. jan. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem válaszolok.
2016. jan. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A végén még kiderül, hogy amikor itt azt mondják, hogy a "lányok nem válaszolnak privát üzenetre" az valójában azt jelenti, hogy más férfinak írták és ők nem válaszoltak :D
2016. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tegnap kaptam egy ajánlatot egy tök ártatlan kommentemre. Azt írja biszex, és szívesen... Mondom, szerintem házszámot tévesztettél. :D Jézus, de gáz.
2016. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 opened paradise ***** válasza:

Leírom,hogy férfi vagyok,vagy,hogy van sajátom.


A rosszabb,mikor az se baj nekik.

2016. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
Leírom egyből, hogy férfi vagyok. Nincs kedvem nőt játszani, kanos férfival beszélni meg még úgysem.
2016. jan. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
58%
Lebeszélem a talit, de nem megyek el rá. :)
2016. jan. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, nem is egyszer... Kedvtől függően vagy nem válaszolok, vagy közlöm vele, hogy rossz ajtón kopogtat. Ennyi.
2016. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!