Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Valóban így vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Valóban így vagytok azzal is, ha az utcán megbámulnak titeket vagy ez a netes újság csak kiragadta néhány halvérű jégkirálynő hosszabb panaszáradatát?

Figyelt kérdés

Főleg erre a részére gondolok a cikknek:


"Az is hihetetlenül frusztráló tud lenni, amikor az utcán sétálás közben megállnak, megbámulnak, utánamfordulnak vagy tömegközlekedésen velem szemben ülve meredten nézik az arcomat hosszú perceken keresztül. Nem tudom, hogy mit hisznek ilyenkor az emberek, azt gondolják, hogy nincs térlátásunk és nem látjuk, amit éppen csinálnak?! Sokszor gondoltam már rá, hogy ilyenkor én is jó feltűnően elkezdem nézni őket, esetleg megkérdezem, hogy segíthetek-e valamiben, de semmi kedvem még ilyen férfiakkal még konfrontálódni is."


Azt értem, hogy egyáltalán nem szeretitek, ha beszólogatnak nektek az utcán egyéb alpári és közönséges módon, hogy hű de jól néztek ki. Viszont az már magas nekem, hogy miért baj, ha egy picit megbámulunk titeket? Ezt olvasva már lehet, hogy inkább papírzacskóval a fejemen fogok közlekedni, nehogy azt higgyétek, hogy egy pillanatra is megnéztelek titeket és esestleg még fantáziáltam is rólatok, hogy de jó lenne egy olyan lánnyal lenni, mint ti. :O (Eddig még soha egyetlen olyan megjegyzést nem tettem lányra, ami kihallatszott volna a fejemből. Ami azt illeti még annak a néhány lány ismerősömnek sem tettem soha megjegyzést a külsejére, akikkel néha-néha találkozom.)


[link]


[link]


2016. febr. 1. 15:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
39%
Korombeli srácoknál nem zavar, de aki már jóval idősebb, az visszataszító, ha így viselkedik. 20/L
2016. febr. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
38%
Majd este beleolvasok a két cikkbe is, de amit kiragadtál, az nekem kicsit hisztinek tűnik. Én nőként nem kapom fel a vizet ilyen nézéseken. Különben is általában van nálam könyv, szóval legfeljebb olvasok, ha nincs kedvem azt nézni, hogy ki fordítja felém a fejét éppen. :-)
2016. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
65%
Van, hogy zavaró tud lenni, igen. Metrón, ahol még máshová sem tudok menni, nézni, ha sokan vagyunk.
2016. febr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
83%
Már nem azért, de a második cikkben a lány konkrétan FÉL. Szerinted ez mióta nyafogás vagy jégkirálynősködés? Pont azért félnek, mert a férfiak ezt képtelenek átérezni, felháborodnak rajta, túlzásnak gondolják. Egyik cikkben sem láttam, hogy valakinek azzal lenne baja, hogy futólag rápillantanak. Itt inkább te vagy az aki hisztizel és megsértődsz.
2016. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Kifejezetten zavarú, ugyanis a legtöbb esetben nem csak egy pillantásra néznek rád az emberek, hanem bámulnak. Hadd ne mondjam a statisztikákat meg a zaklatásokat. rohadt fenyegetettnek érzem, ha valaki meredten bámul rám, az mg kifejezetten gyomorforgató, amikor idősek teszik.

A férfiak ahelyett, hogy azt gondolják, csak hülyeségből rinyálnak egyszer az életbe hallgathatnának a nőre, hogy nem, tényleg nem kellemes az utcán úgy végigmenni, hogy közben úgy néznek rád, mint a piacon.

Élő ember vagyok, nem dinnye.

2016. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
87%
Zavar, igen. Ha néha rámpillant valaki egy pillanatra, az oké, de ha hosszasan néz, az már nagyon nem.
2016. febr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%
Én igen. Rohadt idegesítő tud lenni, mert nem megy ritkaság számba és akkor a legrosszabb, ha egyszerre többen is csinálják. Még csak elmenekülni se tudok a tekintetek elől. Nem vagy ebben a helyzetben, nem tudhatod mit érzünk ilyenkor. Mindenhol ilyen alakokba botlani, a buszmegállóban, a buszon, kisboltban, áruházban, utcán, tereken, munkahelyen, szabadban, intézményekben meg még a véglelenségig sorolhatnám, és még én érzem magam kellemetlenül a sok paraszt miatt, mert annyira idióták, hogy nem bírják felfogni, hogy k*rvára rühelli szinte minden ember azt ha megbámulják.
2016. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%

Engem nem zavar, mondjuk én mindig nagyon elvagyok merülve a gondolotaimba az utcán úgy hogy nem ezzel foglalkozok. Meg az se zavar, ha barátom megnéz egy másik lányt. Én is meg szoktam nézni a szép dolgokat. De vannak ilyen dolgokra érzékenyebb lányok akiket elhiszem, hogy ez nagyon zavar főleg, ha szociális fóbiájuk van stb. Viszont nagyon félek sötétben az utcán menni egyedül. Akkor is félek ha sok férfi mellett megyek el nehogy beszóljanak stb.

Egyébként a nők is szoktak bámulni. Például nyáron a duci lányok egy rése csúnyán néz rám, mert szép lábaim vannak. :DD Az jobban idegesít.

2016. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
80%

Érdemes az egész cikkeket végigolvasni, mert a kérdésben kiragadott bekezdés sokkal enyhébb, mint a lényeg:


"És ha ez este történik, amikor fáradt vagyok és mennék haza és a kihalt utcán a szembejövő férfi, hangosan kifejezi azon vágyát, hogy mennyire jó bármim van szerinte, vagy hogy de jó lenne neki most engem megdugni, az ijesztő és iszonyú kiszolgáltatottnak érzem magam. És sokan nem merünk visszaszólni, mert félünk attól, hogy mi van, ha utánunk jön, mi van, ha bedühödik és elkap. "


Amit a kérdező kiemelt az önmagában valóban lehetne hiszti is. A többi történettel együtt viszont szomorú képet fest jámbor népünk viselkedéskultúrájáról.


Két dolog jutott eszembe:

Az egyik, hogy mindenki szabadsága ott ér véget, ahol a másiké elkezdődik. Ha egy ilyen beszólás bevallottan és tudhatóan rosszul esik a másiknak, akkor nem tehetem meg. Ennyi.


A másik Merle Védett férfiak c. könyve, ahol a végén a kőműveslányok inzultálják a férfi orvost. Elég frappáns.

2016. febr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

9-es!


Itt most főleg a kérdés alá is bemásolt panaszkodáson van a lényeg, nem pedig az olyan esetekről, mikor már durván szavakkal is kifejezik, hogy tetszik nekik az adott lány.

Én személy szerint sosem szóltam még be egy lánynak sem, de sunyiban meg szoktam őket bámulni (lehetőleg úgy, hogy ne legyen nekik feltűnő, ezért a tekintetüket próbálom ilyenkor maximálisan kerülni és az arcukat is csak akkor nézem meg, mikor másfelé tekintenek).

2016. febr. 1. 17:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!