Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz, ha a lány megcsókolna titeket a randin? Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy ilyesmin gondolkodtam, mert túl félénk volt a srác, illetve sokan nem mernek lépni felém alapból sem, mert nehezen mutatom ki, ha tetszik valaki. Ez nagyon nyomulós lenne?


20/L


2016. febr. 2. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lenne nyomulós, én azt mondanám neki: Jó nő vagy!
2016. febr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen OK
2016. febr. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában én szoktam lépni ilyen téren, de én örömmel venném, ha egyszer egy csaj előbb szánná el erre magát. :)
2016. febr. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nyomulós dolog. Normális pasi az ilyet nem szereti. Bár hogy te mit kezdesz mulya pasikkal az is elég érdekes...


Igaz, volt már velem ilyen, de ott pillanatokon belül én is megcsókoltam volna.

2016. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 opened paradise ***** válasza:

"Normális pasi az ilyet nem szereti"

Szóval,akkor az,aki szereti ha kimutatja felé a másik a vonzalmát,az nemis normális?


Szerintem te is léphetsz nyugodtan,jogod van hozzá. És sokkal jobb,mintha mindent csak a másiktól várnál.

Jó dolog ez:)

2016. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezzel elég jól kompenzálnád azt, hogy nem tudod kimutatni ha tetszik valaki ;)Volt már ilyen azt hittem csak részeg de kiderült ,h komolyan gondolja!
2016. febr. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. febr. 2. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!