Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Dobott vissza már lány azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dobott vissza már lány azért, mert nem volt saját lakásod / albérleted?

Figyelt kérdés

Pasik, fordult elő veletek már, hogy egy csaj a randin azért dobott vissza, mert nem volt saját lakásod, vagy albérleted?


Velem egyszer volt ilyesmi, 24 évesen, bár a diplomámon még nem száradt meg a tinta...


illetve lehet saját albérletem - lehet! Marad havi pár ezer forintom. Leszámitva hogy saját életem van - ez miért előny? Attól miért lennék vonzó a nőknek? Akkor sem állnának szóba velem többen, akkor sem kapnék több választ társkeresőn...


2016. jan. 1. 22:57
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
21%
kb az összes akivel ismerkedtem nekem nem kell olyan pasi aki otthon lakik mert nem kell anyuci pici fia... ez a magyar nőknél alapelvárás
2016. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
72%
A lányok ennél azért diplomatikusabbak szoktak lenni - tudod, nem akarnak önmaguk előtt pénzéhes ribinek tűnni. Szóval ha kiderül valami ilyesmi, akkor szemük sem rebben, beszélgetnek tovább, aztán másnap már nem olyan készségesek. Közben meggyőzik magukat, hogy nem is tetszettél nekik, meg amúgy is YOLO, szinglin szép az élet.
2016. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
hát pedig csak egy ilyent láttam. A többivel nem is merült fel ez a kérdés. A legutóbbi meg kifejezetten "az összes ismerősöm vagy szobatárssal él, vagy szüleivel. Az számit, hogy miként élsz"
2016. jan. 1. 23:04
 4/30 anonim ***** válasza:
52%

#2

Ebben van valami, de szerencsére van egy intelligens réteg is.

2016. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
10%
Nem mondtam, hogy mind ilyen. Csak azt, hogy akik ilyenek, soha nem vallanák be maguknak sem.
2016. jan. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
65%
Hát azért vonzzó a lányoknak(nem a 14-15 évesekre gondolok),mert az egyfajta egzisztenciát ad a csávónak,mint a saját autó..ha van saját lakásod/albérleted (ráadásul mint az autóknál,itt sem mindegy milyen ahol laksz,hogy van berendezve és mikkel,milyen a környék, szóval összetett),akkor jobban veszi ki magát ha felhívod a lányt magadhoz.. míg ha valakkel együtt laksz,gondolj bele, talán zavarban érezheti magát a lány.. de fontos,hogy nem minden lánynak számít ez, mint ahogy pl van-e 20 évesen szalonos bmwd vagy sem.. de van akinek számít, tudod milyeneknek,annyit tehetsz hogy nem belőlük választasz ;)
2016. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Nem. De lehet, hogy csak mákom volt eddig. Egyébként a nonverbális kommunikációból sok mindent le lehet szűrni ismerkedésnél is, ha előkerül a téma. Aki kicsit is otthon van ebben a témában, azt nem veri át a nő testbeszéde.
2016. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Amit a #2-es hozzászóló írt, az nagyon is valós. Párszor átéltem fiatalabb koromban, s egészen véletlenül mindig csak addig tartott egy-egy ismerkedés, amíg rá nem tértünk a financiális háttérre.
2016. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
11%

Nekem olyan volt már, de elég sok, hogy ugye fogjuk rá hogy jól keresek.

Megy az ismerkedés, tök szimpatikus vagyok, vennének mint a cukrot, aztán mikor kiderül hogy a szüleim nyugdíjasok és egy kis faluból származom (magyarul nem lesznek milliók lökve a közös házba), akkor az van, amit írt a második.

Szépen lekoptatnak.

2016. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
51%

Én még odáig sem szoktam általában eljutni, hogy szóba kerüljön a lakhatás.


Amúgy eléggé elcseszett értékrendje van a mai nőknek/lányoknak, úgyhogy már semmin sem lepődöm meg.

2016. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!