Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha harmadik randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha harmadik randira egy vadászatra hívnának akkor elmennétek?

Figyelt kérdés

2016. febr. 2. 17:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
Nem, mert nem érdekel a vadászat, nem az én világom. Megölni nem fogok állatot, nézni a többieket 1 napig meg nem igazán izgalmas.
2016. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
48%
Látom sok itt a laikus aki azt hiszi hogy a vadászat a gyilkolásról szól.Mint vadász mondom hogy nem azért lövöm le mert élvezem hanem mert nem szabad túl szaporodással kockáratenni a növény világot.Ugyanis a vaddisznó széttúr mindent.A ti kis őzetek aminek én állítólag szétloccsantom a fejét az károsítja a természetet.Tönkreteszik a fákat.A terményt megeszik.Soha nem öltem hobbiból és fejre nem lövünk.Mellesleg a beteg vagy veszett állatokat leszoktuk lőni, ugyanis terjeszthetik egymás közt.Csirkét se egyetek mert azt elkábítják és lábuknál fogva lógatják majd egy gép lefejezi őket.De akkor virágot se várjatok a férfiaktól ugyanis az egy haldokló növény....
2016. febr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
79%

12: igen a vadőr azért lövi le. Ezzel nekem sincs gondom állatvédőként.


A hobbi vadász meg azért, mertegy agresszív barom, aki örömét leli a gyilkolásban... ezzel van bajom.

2016. febr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nekünk már az első randink is vadászaton volt (párom hivatásos vadász, én sport), szóval bármikor.
2016. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
19:06 nem tudom te mit olvastál, a legtöbb válaszoló normálisan mondta, hogy őt ez a tevékenység nem érdekli, untatja. Ez talán bűn? Amúgy meg a kérdező valószínűleg nem hozzáértő, szakmabeli, csak hobbiból vadászik aminek nem hiszem, hogy sok köze van a természet karbantartásához. És igazad van, én ugyan nem akarok vágott virágot a páromtól. Ha mindenképpen akar, hozzon cserepeset és évelőt.
2016. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Attól függetlenül, hogy faterom is vadász..... Nekem nem tetszik az állatok ölése, puszta hobbiból, kedvtelésből. Szóval nem..nem igazán vágynék olyan férfira, aki vadászni vinne el........
2016. febr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

A családomban van vadász, annyira nem áll messze tőlem a téma.

Sohasem voltam vadászaton, lehet, hogy belemennék, miért ne. Puszta kíváncsiság. :)

2016. febr. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

A csirkés hasonlatra reagálva annak a ketrecben nevelt lénynek megváltás hogy lenyisszantják a fejét. Az ilyen vágásra tenyésztett állatok nem élnek igazán attól függetlenül hogy esznek isznak sz.arnak még alig van több "élményük" mint egy virágnak. Tudom mert szoktunk kitojt tyúkokat venni amik életükben nem látták a napfényt és röhej amit az udvaron előadnak. Semmi fogalmuk a világról. Ezt egy őz nem mondhatja el magáról.

Azzal hogy a populációt ritkítani kell egyetértek de ettől még a sport vadászat számomra se vonzó.

És ennek ellenére bátran vállalom hogy vágtam már le tyúkot.

Egészen más egy olyan állat megölése a számomra akiből vacsi lesz és erre van tartva mint egy vadonélő állaté.

Szóval a kérdésre a válaszom hogy nem és a trófeákat se tűrném meg az otthonomban.

2016. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem is bírnám nézni ahogy megölnek egy állatot(tudom, hogy a csirke sem a tescoban terem, de nem érdekel, álszentség, ez van). Plusz halálra is unatatna. Azért a vadászat nem valami izgi dolog.
2016. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Én sem mennék el,gyerekkoromban még a disznót is megsirattam vágáskor,szóval nem nekem való.
2016. febr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!